ЄС готує місію в Україну через агресію Росії в Азовському морі

17 грудня 2018, 13:51

Європа поки що не покарала Москву за агресію, але хоче допомогти постраждалим від економічної блокади українським приморським регіонам

Європейський Союз має намір відправити в Україну спеціальну місію, яка займеться підготовкою допомоги Азовського регіону в зв'язку з блокуванням Росією судноплавства. Про це йдеться в підсумковій заяві Ради асоціації ЄС – Україна, що пройшла в Брюсселі.

Відзначається, що допомога планується постраждалим приморським регіонам.

"ЄС готовий вжити заходів для посилення своєї підтримки, зокрема постраждалим від ситуації в Азовському морі регіонам України. В цьому контексті ЄС має намір відправити оціночну місію в Україну на початку 2019 року", - говориться в документі.

Ймовірно йдеться про Бердянськ та Маріуполь, де
страждаютьнайбільшеукраїнськіпортивідблокадиАзовського моря. Через проблемизсудноплавством,портизазнають збитків,аразомзцимчинитьсявпливнаекономічнуситуацію регіону.

Реклама

Нагадаємо, нещодавно Європарламент прийняв резолюціюпоагресіїРосіївКерченськійпротоці.Унійне тількизакликаютьРосіюдо звільненнязахопленихморяківікораблів,а йєвродепутатипропонуютьзакритипортидлясуденРФ.

Яквідомо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"наАзові,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".КорабельФСБРФспочаткупротаранивукраїнськийбуксир,післяцьогоагресорщейвідкриввогонь,врезультатічогопораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбуло захопленнякораблів-24 члениекіпажівопинилися в заручниках.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Натакідіїросіянбурхливовідреагувавсвітовеспівтовариство.Демократичнийсвітводинголосзасудив нападиросійськихвійськовихнаукраїнськікораблі івиступаєзвимогамизвільнитиморяківітехніку.В той же час Україна готуєнову відповідьРосії"азовськимисанкціями". ГенеральнийпрокурорЮрійЛуценкозаявив,щосиловикизібралиінформаціювчотиритомипроросійськікомпанії.ГенпрокурорпропонуєзаморозитиактивиросійськогобізнесудодеокупаціюзахопленихтериторійУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти