Епіфаній розповів, чому ПЦУ не отримала патріаршого статусу

29 грудня 2018, 22:54

Він також додав, що митрополичий статус ні в чому не обмежить ПЦУ

МитрополитКиївськийЕпіфаній,якийраніше уточнив датуіпроцедурунадання Томосу, упевнений,щонаданняПравославноїцерквиУкраїнипатріаршогостатусувідбудетьсяпісляповногоїїстановлення.

Реклама

Митрополитвважає,щопокицепитаннячасу,аджецерквапроходитьпроцесстворення.Проце 29 грудняповідомиввефіріканалу "Прямий".

"Звичайно, на першому етапі становлення нашої православної церкви ми будемо мати митрополичий статус. Це теж як певна умова, через яку пройшли всі інші православні церкви. Майже жодна з помісних церков відразу не отримала патріаршого статусу. Це зараз, можливо не актуально, але згодом, коли ми станемо великою сильною єдиною церквою в Україні, то це стане питанням часу. А зараз ми повинні пройти цей етап становлення і визнання нашого автокефального статусу іншими помісними православними церквами", - сказав Епіфаній.

___________________________________________________________________________________________

січня,вденьісторичної події-отриманняПравославною ЦерквоюУкраїнитомосупро автокефалію-лідерінформаційногомовленнякраїниновини "Сегодня" готуютьроботуспеціальноїстудії в Стамбулі. Пряматрансляціявсіхспецподійбудедоступнавсоціальнихмережахінасайтах"Сегодня"іканалу"Україна".

Реклама

____________________________________________________________________________________________

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

Вінтакождодав,щомитрополичийстатуснівчому необмежитьПЦУ,аджевонастаєавтокефальною помісноюправославноюцерквоюіотримуємісцевдиптихупочесних.

Нагадаємо,15 грудня наОб'єднавчомусоборібулаутворенаєдинаУкраїнськапоміснаправославнацерква.Нацерковнихзаходахтакожбув присутнійпрезидентПетроПорошенко. Читайте всі подробиціоб'єднанняукраїнських церков.

Крім того, предстоятелем помісноїцерквибувобраниймитрополит Епіфаній відКиївськогопатріархату,якийвходитьдо найближчого оточенняпочесногоголовиУПЦКПпатріархаФіларета.

Митакожписали,щоранішебулиозвучені  повний титулпредстоятеляПЦУіназваствореноїПомісної церкви. ЕпіфанійотримавтитулблаженнійшогомитрополитаКиївськогоі всієїУкраїни.НовостворенаПоміснацерква,згідно з прийнятимпід часОб'єднавчогособорустатутом,отрималаофіційну назву-ПравославнацеркваУкраїни.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти