Єльченко: В Україні з'явиться "посол ООН"

14 січня 2019, 12:36

У всесвітній організації намітилися зміни – впроваджується "інститут послів"

В ООН щев 2017 роцізаговорилипро масштабне реформування організаціїіосьтепер,знинішньогороку,впроваджуєтьсят.зв.нститутпослів".Такимчином,вУкраїнібудедіятитакзваний"посолООН".

Реклама

Про ценаписавусвоїй статтідля ZN.UAнаписавпостійнийпредставникУкраїниприорганізаціїВолодимирЄльченко.

За його словами, тепер резиденти-координатори ООН безпосередньо підкорятимуться генеральному секретарю організації і будуть вважатися найвищими представниками системи ООН в офісах країн.

Дипломат підкреслив, що такий "посол" буде займатися не тільки програмами розвитку в ввіреній йому країні, але підтримкою урядів для запобігання кризам (гуманітарним, безпековим, політичним, техногенним).

Єльченко вважає, що більш широкі повноваження резидентів-координаторів повинні допомогти генеральному секретарю тримати руку на пульсі на місцях з метою більш оперативного реагування. Відповідно, вимоги та відповідальність ООН теж будуть посилюватися
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Відтепертакий "посолООН" будедіятиівУкраїні.Аледлянього,аточнішеїїповноцінногофункціонування,доведетьсяпереглянутипідписанущевдалекому 1992ругодуміжУкраїноютаООН,якавжене відповідаєсучаснимреаліям",-додавпостійний представникУкраїниприООН.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Нагадаємо,щов 2017 році США, Німеччина,Великобританія,Канада,Японія,атакожще137країнзаявилипро підтримкуреформи ООНісвою допомогувздійсненніконкретнихзмінвсистеміВсесвітньоїорганізації.КраїнизакликалиїїглавуАнтоніуГутеррішаочолитиреформу.

Реклама

В свою чергу міністр закордонних справУкраїниПавлоКлімкінпідримавнеобхідністьреформування ООН. На його думку,організаціїпотрібнідотриманняправиліфундаментальнареформа.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти