Експерт розповів, як міжнародне морське право допоможе врегулювати конфлікт України і РФ

3 листопада 2018, 16:51

Увага всього світу до агресії РФ проти нашої країни допоможе домогтися справедливості, переконаний він

НаАзовімаєдіятиміжнароднеморськеправо,якедопоможемирноврегулювати морський конфлікт України і Росії. ЗакожнейогопорушенняМоскваповиннавідповідати.Про цевсвоїй статтідля ZN.UA написавстратегічнийрадникірадникміністразакордонних справУкраїниТарасКачка.

Реклама

ПравовупозиціюУкраїнипосилюєвсебільшактивне висвітленнятретімисторонамипорушеньміжнародногоморськогоправанаАзовіРосією.Засловамиексперта,цедозволяєлюдямбачитиреальнуситуацію,ане дивитися"крізьпризмуросійськогоспотвореногосприйняттясвіту".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"На підтримку правового врегулювання ситуації в Азовському морі за допомогою арбітражу на підставі Конвенції ООН з морського права висловився 30 жовтня представник Нідерландів в Раді Безпеки ООН під час обговорення ситуації в Україні. Представник США також говорив про неправомірність дій РФ в Азовському морі з точки зору міжнародного морського права. Таким чином, застосування Конвенції ООН з морського права ситуації в Азовському морі і оцінка дій РФ в рамках наявної арбітражної процедури – це підхід, який стає г

Зайогословами,постійнезверненняв текстірезолюціїЄвропейськогопарламентудо міжнародногоморського права,дотим, що відбуваєтьсянаАзовіівКерченськійпротоціподій,підтримкадійУкраїнипро використанняміжнародногоморськогоправа,зокремаарбітражупоКонвенціїООНз морського права,свідчатьпро однозначну позиціюЄвропейськогопарламенту.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Раніше генерал США пояснив, навіщо Путіну Азовське море.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти