Екс-радник Путіна назвав головний підсумок переговорів Волкера і Суркова

6 жовтня 2018, 13:38

Ще ніхто на Заході так чітко і обгрунтовано не сказав, що на Донбасі йде "гаряча війна"

ПереговориспецпредставникаДерждепартаментуСШАпоУкраїніКуртаВолкеразпомічникомпрезидентаРФВладиславомСурковимпомирномуврегулюваннюситуаціїнаДонбасіпоказали,щоМінськийпроцес-мертвий.

Про цеекс-радникпрезидентаРФАндрійІлларіоноврозповівв
інтерв'ю сайту "Сегодня" .

Реклама

Віннагадав,щопереговорнийтрекВолкер-Сурковстворювавсямайжедвароки тому,колиситуаціянасходіУкраїнибула зовсім іншою.

"Ініціатива виходила від американців, вони призначили Волкера, ну і Путіну потрібно було щось відповідати. На що Путін завжди відповідає тільки одним словом – Сурков. Ось він і відповів, власне кажучи. А Сурков виконував ту ж роль, що і завжди. І пауза зараз в переговорах або не пауза, але за ці майже два роки якихось результатів їх зустрічей немає. Навіть Волкер це констатував, хоча, коли він тільки заступав на посаду, прийшов з великими амбіціями і надіями, що зможе зробити те, що не зробили інші. Зараз Курт Волкер визнав, що Мінський процес "мертвий", що він не працює, що на цьому шляху домогтися нічого не можна", – говорить експерт.

Віннагадав,щопід часостанньоговізитувУкраїну,Волкерназвавзбройний конфліктнаДонбасі  "гарячою війною" .

"На моїй пам'яті, ще ніхто й ніколи з представників західних країн настільки чітко, обгрунтовано, відкрито і публічно не сказав, що на Донбасі гаряча війна. Українці завжди говорили про це, Захід – немає. Захід вважав за краще використовувати якісь прикриття, Мінський процес, мирні переговори, "ми сподіваємося, що Путін піде на поступки" ... Все це ми бачили і чули протягом чотирьох з гаком років. А Курт Волкер вперше сказав: "Ні, це війна, це гаряча війна в якій гинуть люди кожен день, або кожен третій день ...", – каже екс-радник Путіна.

"УцьомусенсіцекористьвідособистостіКуртаВолкера,томущовінтака людина,томущовінвикористовуваввесьарсенал,весьпотенціал,всі ресурси,якіуньогобули,віндомігсяочевидногорезультату,щобсказати:"Навітьякщоянічогоне змігдомогтисявцихумовах,томущоПутіндемонструвавбажанняпро щосьзадміністрацієюТрампадомовитися,на відмінувідадміністраціїОбами.Анавітьякщовцихновихполітичнихумовахмине змоглинічогозробити,цезначить,цього незробитьніхто",-резюмувавІлларіонов.

Нагадаємо, раніше Волкер пояснив, навіщо Путіну "ДНР" і "ЛНР" .БандформуваннявОРДЛОна100%контролюютьсяМосквою,іросіянине простотакїхфінансують,вважаєамериканськийдипломат.

Більше читайте на сайті: "Утримання Криму і Донбасу обходиться Росії приблизно в $4 млрд в год": інтерв'ю з Андрієм Ілларіоновим" .

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти