Екс-президент Польщі розповів, коли Путін може змінити політику по Україні

24 грудня 2017, 11:06

Для РФ буде проблемою, якщо вона не візьметься за вирішення конфлікту на Донбасі, вважає Кваснєвський

Рішення по Україні президент РФ Володимир Путін може прийняти після виборів, яківідбудутьсявберезні2018 року,аджейомупотрібнобудевибудовувативідносинизЗаходом.

Таку думкувисловивекс-президентПольщі(1995-2005рр.)ОлександрКвасьнєвськийвінтерв'юдля"112 Україна".
Вінвважає,щополітикаПутінане змінитьсяповідношеннюдоУкраїнидопрезидентськихвиборіввРФ,наяких,яквважаєекс-президентПольщі,тойпереможе.
Реклама

"Нам потрібно витримати ці кілька місяців, а потім звичайно виникне питання – що буде робити новий президент Росії. Я не знаю, як вам, але мені здається, що це буде Володимир Путін, тут сюрпризів ніяких не буде. Питання в тому, наскільки він може відкрити нові можливості для відносини зі світом. Без вирішення питання по Україні, без позитивних кроків, наприклад, миротворчі сили або кінець допомоги для всіх цих сепаратистів – грошей, зброї – українська криза і криза відносин з Росією буде тривати, війна і заморожений конфлікт на Донбасі буде зберігатися. І це буде великою проблемою для Путіна, якому треба провести модернізацію своєї країни, а для цього потрібні партнери на Заході",

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах
Зайогословами,в першу чергуПутінповиненбудевідмовитисявідпідтримкибойовиківнаДонбасі.

"Тримати Донбас – це означає дестабілізацію України, обмеження можливостей цієї країни. Він може, звичайно, вважати, що буде нова криза всередині України, і тоді нові політики, які будуть обрані під час наступних виборів (в Україні – ред.), вони будуть більш гнучкі для Москви, лояльні, дружні. Така можливість є, але є також такий сценарій: Путін розуміє, він молодший вже не буде, для нього важливо, що він зробить для історії своєї країни", підкреслив екс-президент Польщі.

Якповідомлялося,російськийполітологАндрійПіонтковськийназиваввагому причину, чому Путін піде на поступки по Донбасу. У тойжечасвінвідзначав,щоросійськийлідерне має намірупозбавлятисебеможливостіконтролюватиУкраїну.
РанішеколишнійпосолСШАвУкраїніВільям Тейлор розповів про розчарування Росії по Донбасу. Зайогословами,Кремльподумуєпро відхідзДонбасу,оскількиочікуванняне виправдалисяпіслявторгненнявУкраїну.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти