Екс-посол США: Саме Україна захищає нас від агресії Кремля

7 листопада 2018, 09:27

Якщо Москва програє на Донбасі, то автоматично зникне і загроза для країн Євросоюзу, вважає Гербст

Україна захищає Європу від російської агресії іякщоїїзупинитинаДонбасі,тоапетитиМосквидобалтійськихкраїнзникнуть.

Реклама

Про цезаявивпід часслуханьназасіданнівПостійномукомітетіпарламентуКанадинатему"КанадаікризавУкраїні"екс-посолСШАвУкраїніДжонГербст,передаєУкрінформ.

Зайогословами,вирішення конфліктувУкраїніважливоне тількидлясамихукраїнців,а йдляЄвропи.

"Те, що деякі називають кризою в Україні, насправді є кризою, викликаною агресією Кремля. Московська війна в Україні не тільки має критичне значення для Києва, але також є дуже важливою для Заходу, оскільки саме Україна захищає нас від агресії Кремля. Москва не приховує свою дестабілізуючу мету", - сказав Гербст
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У тойжечасдипломатпояснив,чомуКанадаповиннанадатиУкраїнівійськовудопомогу,втомучислілетальнузброю.

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину

"Якщо Москва програє на Донбасі, то її пригодницький апетит в Балтиці і де-небудь зникне. Таким чином, збільшення нашої допомоги Україні є розумним способом захисту союзників по НАТО і післявоєнної політики структури, яка забезпечувала процвітання і безпеку протягом останніх 25 років. Найбільшою загрозою Заходу є ревізіоністський Кремль, тому нам варто зробити необхідні кроки для захисту себе і своїх інтересів", -додав екс-посол.

Реклама

РанішеміністроборониСтепанПолторакзаявляв,щоУкраїна захищає Європу від мільйонної армії РФ. Вінвважає,щокраїниНАТОвиявилисяне готовідоросійськоїагресіїітеперповиннідопомогтиУкраїністриматиросійськогоагресорапоблизу своїх кордонів.

У тойжечаспершийпрезидентЛеонідКравчукговорив,щоУкраїна зупинити Путіна сама не зможе, але є вихід.Кремльпотрібнопоставитивтакестановище,післячоговінзмінитьполітикущодо України, вважаєекс-президент.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти