Екс-генсек НАТО зробив важливу заяву по зближенню України з ЄС

16 вересня 2017, 10:28

Процесс реформ в Украине должен сохранять правильное направление, считает Расмуссен

Позаштатний радник президента України, колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, пропонує затвердити створення митного союзу з ЄС як довгострокову мету України.

Про це він заявив, підсумовуючи представлення результатів експертного дослідження про можливе створення такого митного союзу на 14-тій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованої Фондом Віктора Пінчука.

Расмуссен висловив думку, що ЄС і Україна вже досягли "важливих віх" у розвитку своїх відносин, таких як всебічна зона вільної торгівлі (ЗВТ) і безвізовий режим. Вони допомогли в проведенні реформ в Україні.

При цьому він зазначив, що важелі впливу ЄС на продовження перетворень в Україні та впровадження ЗВТ стануть менш потужними в більш довгостроковій перспективі, оскільки з часом почнеться період, пов'язаний з виборами, в ході якого свої позиції будуть прагнути посилити популісти
.

Реклама

ВрамкахконференціїYESсвоєдослідженняпроможливостідляпідтримкирушійної силивпроцесієвропейськоїінтеграціїУкраїнипредставивМайклЕмерсонзЦентруєвропейськихполітичнихдосліджень(CEPS).ВступУкраїнидо Митного союзуЄС-одназтакихможливостей.ОднакЕмерсонзастеріг,щоМитнийсоюзспричинитьзасобоюякпереваги,таківитрати,якіслідретельнозважити.

Расмуссензазначив:"Черезбезвізовийрежиміугодупровільну торгівлюЄСпродемонструвавукраїнцям,щоїхреформи,отриманіважкимизусиллями,принесутьсвоїдивіденди".

В тренді
Позбавити ОАСК повноважень: які скандали тягнуться за Київським адмінсудом

"Процесреформповинензберігатиправильний напрямок,орієнтуючисьнавіхи.МитнийсоюзміжЄСіУкраїноюне можебутиукладеновнайближчомумайбутньому,протеперспективабільшоїекономічноїінтеграціїдопоможеКиєвувпроваджуватиугодупровільну торгівлюідолатиперешкоди,якістоятьнашляхуреформ".

Усвоючергу,заступникглавиАдміністраціїПрезидентаз питаньреформДмитроШимківсказав:"Українавірнодотримується свогоєвропейськоговиборуікурсунареформи,іМитнийсоюз-ценаступнийлогічнийкроквпередвцьому.

"Ялтинськаєвропейськастратегія(Yalta European Strategy,скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.

НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.

МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВікторПінчук,відомийукраїнськийбізнесменімеценат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти