Економічні підсумки роботи Ради: капіталізація, інвестиції та підтримка кіно

27 березня 2017, 07:09

Сергій Гусєв

Минулого тижня остаточно прийнято низку важливих економічних законопроектів. При цьому підтвердилася закономірність: чим сильніше проект здатний вплинути на сформовані корупційні схеми, тим складніше йому стати законом

Остаточно ухвалені 13 законопроектів, ще один прийнятий в першому читанні, один повернутий на повторний розгляд, один відхилений і один рекомендований до розгляду. Нагадаємо, що прийняті депутатами проекти стануть законами тільки після їх підписання Президентом України.

Реклама

Прийняті остаточно

Законопроект №2302а-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах"

Закон передбачає впровадження в законодавче поле України процедур squeeze-out і sell-out (примусовий викуп і примусовий продаж акцій). Це повинно спростити процес перетворення псевдо-ПАТ на ПрАТ і поліпшити умови виходу зі складу акціонерів власників міноритарних пакетів акцій, забезпечивши їм гарантію захисту прав і можливість отримати кошти за акції, продавши їх за ціною, не нижче тієї, за якою акумулював свій пакет мажоритарний акціонер .

№3081-д "Про державну підтримку кінематографії"

Реклама

Цей закон був раніше ветований президентом, тепер Верховна Рада прийняла його з поправками глави держави. Вводяться щомісячні відрахування операторами лотерей, які розподілятимуться окремо на кінематограф, окремо на Національний олімпійський комітет, і окремо – до спеціального бюджетного фонду, який використовується для фінансування культури, лікування дітей, хворих на тяжкі захворювання. Крім того, прописана можливість державного субсидування виробництва фільмів, серіалів, а також держсубсидування закупівлі мобільних комплексів для демонстрації фільмів у віддалених містах і селах.

№4194 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями"

Будуть виключені із законодавства вимоги про обов'язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб'єктів господарювання, а також можливість визнання документа недійсним у зв'язку з відсутністю відбитка печатки. Скасовується необхідність використання печаток у взаєминах суб'єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування і встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання державним органом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційному документі.

Копія документа, поданого до органу державної влади або місцевого самоврядування, вважатиметься завіреною, якщо на ній проставлено підпис уповноваженої особи.

№4334 "Про внесення змін до закону "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел"

Реклама

Документом передбачається затвердити процедуру тарифного стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел; передати повноваження від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, органам місцевого самоврядування щодо встановлення тарифів та місцевим адміністраціям щодо ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках (крім теплоелектроцентралей, ТЕС і когенераційних установок) з використанням альтернативних джерел енергії. Підкреслюється, що встановлення стимулюючих тарифів підприємствам на теплову енергію, вироблену для потреб бюджетних установ та населення з альтернативних джерел, на рівні 0,9 тарифу на теплову енергію з газу, для потреб бюджетних установ, дозволить заощадити кошти споживачів.

№4470 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо корпоративних договорів"

Документ спрямований на підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах і товариствах з обмеженою відповідальністю. Він пропонує введення в українському законодавстві норми про укладення корпоративних договорів – про реалізацію прав учасників (засновників) товариства та договорів між акціонерами; внесення до Цивільного кодексу норм, які нададуть можливість ефективно задіяти механізм управління та прийняття внутрішніх рішень шляхом укладення акціонерами (учасниками) корпоративних угод і ряду інших змін.

№4549 "Про внесення змін до закону "Про введення нових інвестиційних можливостей, забезпечення прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" (щодо механізму закупівлі енергосервісу)"

Верховна Рада ухвалила закон про енергосервісні послуги (ЕСКО-послуги) 2015 року. Його механізми дозволяють утеплити і провести теплову санацію комунальних, державних будівель за кошти приватних інвесторів. Повернення інвестицій передбачається у вигляді виплат за рахунок економії споживаних енергоресурсів. Новим законом уточнюються особливості проведення процедур закупівлі таких послуг.

Реклама

Зокрема, вводиться можливість використання процедури відкритих торгів та переговорній процедурі закупівлі, встановлюються вимоги щодо оголошення про проведення процедури закупівлі енергосервісу і тендерної документації, встановлюються особливості розгляду та оцінки тендерних пропозицій і додаткові підстави для відміни торгів. Уточнюються і збільшуються також терміни узгодження (затвердження) істотних умов енергосервісного договору. Вводяться нові гарантії для інвесторів. Визначено поняття об'єкта енергосервісу, що дозволяє здійснювати процедуру закупівлі сервісу відразу для декількох будівель. Скасовується верхня межа розміру щорічних платежів виконавцю. Надається можливість укладати ЕСКО-договори терміном до 15 років, що відповідає середньому терміну окупності таких проектів.

№5105 "Про внесення змін до закону "Про інвестиційну діяльність" (щодо державних інвестиційних проектів)"

Передбачається розмежувати такі поняття, як "державне інвестування" і "державна підтримка"; спростити процедури отримання держпідтримки для реалізації інвестиційних проектів, змінивши роль Державного реєстру інвестиційних проектів з дозвільної на інформативну. Передбачається розмежування загальнодержавних інвестицій та місцевих, введення процедури економічної оцінки до початку інвестування. Проекти, яким надано держпідтримку, і інвестиційні держпроекти вноситимуться до Держреєстру інвестиційних проектів з метою моніторингу їх реалізації.

№5113 "Про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова"

Закон передбачає проведення реструктуризації боргів єдиного виробника ракет-носіїв і супутників в країні, а також списання штрафних санкцій в розмірі близько 82 млн грн. За словами ініціаторів законопроекту, на сьогодні завод має чотири контракти, які дають можливість розпочати виробництво. В ході обговорення документа була врахована поправка про те, що уряду необхідно забезпечити завод, починаючи з 2017 року, державними оборонними замовленнями як частковою компенсацією втрати російського космічного та оборонного ринку.

Нагадаємо, що 2 грудня 2016 року президент Порошенко підписав закон про списання цьому підприємству 400 млн грн. боргу за споживання електроенергії.

25626-1_large

Фото: dpchas.com.ua

№6010 "Про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків"

Вважається, що цей закон дозволить захистити інтереси малих і середніх банків, спрощуючи процедуру їх реорганізації та докапіталізації. Зокрема, він дозволяє банкам відмовитися від банківської ліцензії без ліквідації юридичної особи, що дозволить фінустановам продовжити діяльність в небанківському фінансовому секторі, виконавши зобов'язання перед вкладниками. Передбачається зменшити терміни розгляду документів і оптимізувати процедури капіталізації і реорганізації банків шляхом приєднання для забезпечення послідовних і узгоджених дій з боку регулюючих органів.

Закон є тимчасовим, він діятиме до 1 серпня 2020 року.

№6099 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо захисту прав вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника"

В тренді
Всі дізнаються правду – РНБО проведе аудит держземель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці
В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ

1 січня 2017 року було скасовано спеціальний режим оподаткування ПДВ сільськогосподарських підприємств. У зв'язку з цим виникла низка проблем з переходом на загальну систему оподаткування. Значна кількість агропідприємств належним чином не змогла скористатися законним правом на пільговий режим сплати ПДВ за 2016 рік.

Метою закону є забезпечення реалізації законних прав сільськогосподарських підприємств, відновлення рівності таких платників перед законом, недопущення проявів податкової дискримінації. Передбачається внести зміни до Податкового кодексу, якими встановлюється можливість обліку в формулі для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі тих коштів, на які підприємства мають законне право.

№6161 "Про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу" (щодо запровадження середньострокового бюджетного планування)"

Закон дозволить перейти до трирічного бюджетного планування. Також нова система передбачає перенесення відповідальності за планування і витрачання бюджетних коштів на головних розпорядників, які не тільки обгрунтовуватимуть перед парламентом потреби в коштах на три роки, але і звітуватимуть про досягнення показників ефективності за попередній рік. Формування трирічної бюджетної декларації є основною частиною бюджетної реформи, передбаченої Коаліційною угодою, Стратегією розвитку країни до 2020 року, програмою уряду та Стратегією управління державними фінансами на 2017-2020 роки.

№6172 "Про внесення зміни до ст. 3 Закону "Про запобігання корупції"

Передбачається звільнення від е-декларування солдатів, сержантів і курсантів. У разі, якщо військовослужбовець перебуває в зоні бойових дій, він не подає декларацію, поки він не повернеться із зони бойових дій. Подаватимуть декларацію особи, що входять до складу наглядової ради держбанку, держпідприємства або держорганізації, що має на меті одержання прибутку; кандидати в народні депутати всіх рівнів і на пост президента України, на посади сільських, селищних, міських голів і старост. Зобов'язані подавати е-декларації також фізичні особи, які отримують кошти в рамках реалізації програм (проектів) технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги в сфері запобігання, протидії корупції тощо.

№6210 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо уточнення деяких положень та усунення суперечностей, що виникли при ухваленні закону "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні"

Метою закону є уникнення дисбалансу місцевих бюджетів Донецької та Луганської областей, а також усунення неузгодженостей та технічних помилок, які виникли після ухвалення закону про внесення змін до Податкового кодексу від 21 грудня 2016 року. Наприклад, передбачається викласти в новій редакції п. 38 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу, згідно з яким його положення поширюватимуться виключно на платників податків, які за станом на 14 квітня 2014 року мали місце знаходження (місце проживання) на тимчасово окупованій території або в населених пунктах на лінії зіткнення; і/або платників податків, які мають об'єкти оподаткування місцевими податками, зборами на цих територіях.

Також знижена ставка податку на доходи фізосіб за дивідендами – з чинної загальної ставки такого податку в 18% до 9%.

Ухвалено в першому читанні

Законопроект №5598 "Про Фонд енергоефективності"

Документ вдалося прийняти за основу тільки після третього поспіль голосування, і то його підтримали тільки 227 депутатів (при мінімумі 226).

Метою проекту є визначення основних правових, економічних та організаційних основ створення і діяльності Фонду енергоефективності шляхом встановлення чіткої і прозорої структури для його функціонування і фінансового забезпечення, відповідальності Фонду та його посадових осіб.

Передбачається створення внутрішньої ієрархічної організаційної структури, що складається з наглядової ради, дирекції, технічного та фінансового офісів. Наглядова рада повинна включати трьох представників Кабміну, трьох незалежних представників і одного представника донорів, в проекті закону чітко визначені критерії до членів наглядової ради. Дирекція фонду складається з трьох осіб: директора, фінансового директора і технічного директора. Технічний і фінансовий офіси повинні погоджувати проекти незалежно один від одного, орієнтуючись на максимальний ефект досягнення енергозбереження.

67736ec30e704c1696923d5bf521a792

Фото: vei.ru

Готується до розгляду

Законопроект №6081 "Про внесення змін до закону "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо поліпшення інвестиційних можливостей в сфері виробництва електроенергії з альтернативних джерел"

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендував Верховній Раді прийняти за основу цей законопроект, метою якого є усунення перешкод для реалізації нових проектів у сфері відновлюваної енергетики, зокрема щодо резервування потужностей на невизначений період у зв'язку з видачею безстрокових технічних умов для об'єктів електроенергетики, а також можливості зловживань виданими технічними умовами. Законопроектом пропонується встановити, що для об'єктів електроенергетики, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, технічні умови діють протягом трьох років з дати їх видачі.

Відправлений на доопрацювання

Законопроект №3096 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі"

Спочатку депутати взагалі хотіли його відхилити, але потім все-таки відправили на повторне перше читання. У проекті пропонувалися зміни, спрямовані на вдосконалення процедури надання земельних ділянок для проведення вишукувальних робіт і робіт з будівництва, технічного обслуговування, ремонту об'єктів трубопровідного транспорту, будівництва нафтових і газових свердловин і пов'язаних з їх експлуатацією об'єктів і споруд, під'їзних доріг, ліній електропередач та зв'язку. Стверджувалося, що це допоможе оптимізувати витрати підприємств нафтогазової галузі і збільшити обсяги нафти і газу власного видобутку.

Відхилений

Законопроект №5558 "Про внесення змін до деяких законів (щодо забезпечення використання газорозподільних систем)"

У запропонованому урядом проекті передбачалося врегулювати проблемні питання використання газорозподільних систем, а саме визначити правові основи передачі їх в користування (оренду). Нагадаємо, що наразі такі системи використовуються облгазами безкоштовно на підставі договорів господарського відання. Свого часу заборони на безкоштовність такого володіння не було, але 8 травня 2015 року набув чинності закон "Про ринок природного газу", який встановив заборону використовувати газорозподільні системи, власником яких є держава, на праві господарського відання. Згідно з оцінками, збитки держбюджету від безкоштовного використання державних газорозподільних систем досягають 1 млн грн. на день.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти