Досьє. Борис Ложкін – медіабізнесмен на службі президента

10 червня 2014, 15:45

Що потрібно знати про нового главу АП?

Інформація про те,що БорисЛожкіночолитьАдміністраціюновообраногопрезидентаПетраПорошенка,з'явиласявЗМІ щепаруднів тому.Однак до опублікування указунасайті главидержавиінтрига зберігалася. І це не дивно- аж надтоласемісце.Глави Адміністраціїпри всіхпрезидентахграливагоміроліу вітчизняній політиці.

Сьогодні на цюпосадубув призначенийЛожкін- особистістьдляширокоїгромадськості ненадто відома.Алеу вузькихколахБорисЄвгеновичкористуєтьсявагомим ізаслуженимавторитетом,причому не тількивУкраїні,алеі в РФ.І це не дивно
...

Реклама

Дорога в бізнес

Свою трудову діяльність Ложкін почав у 14 років, як позаштатний журналіст в обласній газеті рідного Харкова ("Вечірній Харків"), саме з медіа буде пов'язана вся подальша кар'єра майбутнього глави АП. Перший бізнес – торговельну мережу з продажу книг та періодики він створив у 18-річному віці, будучи ще студентом Харківського державного педагогічного інституту.

А до тридцяти років Борис Євгенович стане одним із засновників і очолить "Український медіа холдинг" (UMH).

В даний час UMH – активно зростаюча мультимедіа група у Східній Європі, керуюча портфелем з понад 50 брендів. В Україні компанія займає лідируючі позиції на ринках інтернету, радіо та преси, в Россі – активно розвивається, і входить до топ-10 гравців видавничого ринку. У портфель компанії входять такі бренди як: Forbes, Vogue, Кореспондент, Теленеделя, i.ua, bigmir.net, football.ua, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Авторадіо, Аргументи і Факти, Комсомольська правда та інші.

І все це створював Ложкін. Але сьогодні нового главу АП офіційно з холдингом нічого не пов'язує – ще в листопаді минулого року Ложкін оголосив про дострокове закриття угоди з продажу компанії ВЕТЕК відомого бізнесмена Сергія Курченко 99,9% акцій UMH group. Всі фінансові зобов'язання за угодою були повністю виконані.

Про подальші плани після продажу UMH Group Ложкін заявляє наступне: "Мені було б дуже цікаво побудувати компанію, може бути, ще більшого, ніж UMH, масштабу. Якщо говорити про медіа в Україні, то це зробити складно через маленького розміру ринку, але це здійсненна задача для компанії, яка б займалася, наприклад, електронною комерцією".

З Порошенком Ложкін співпрацював протягом 6 років. У 2007 Порошенко передав в управління медіагрупі UMH Group радіостанцію Радіо п'ять (пізніше перейменована в Ретро ФМ). У 2011 році партнери спільно придбали "Наше радіо", а пізніше KP Media, до якого входили журнал Корреспондент і його сайт korrespondent.net, портал bigmir) net, жіночі журнали Pink, Пані і Вона, газета 15 хвилин і інші ЗМІ. Порошенко продав свою частку Ложкіну в 2013 році
.

На громадськомуфронті

В тренді
Український консул залишив Росію: що на нього чекає в Києві

Крім медіабізнесу, Борис Євгенович не забував приділяти час і громадської діяльності:

1997-Засновник фонду "Молодий Харків".

З 1994 по 1998 – депутат Дзержинської райради (м. Харків).

З 1997 по 1998 – радник міністра економіки України Віктора Суслова.

З 1998 по 2002 рік – депутат Харківської міськради.

З 2003 – член ради підприємців при Кабінеті міністрів України.

З 2004 по 2006 – президент Української Асоціації видавців періодичної преси.

З 2008 по теперішній час – віце-президент з міжнародних питань.

З 2006 року – член правління WAN-IFRA – найбільшого професійного об'єднання мас-медіа та преси.

2012 – член президії Федерації роботодавців медійної галузі України в 2012.

***
Як бачимо, Ложкін має досить вагомий багаж досвіду. З президентом його пов'язує плідна співпраця в медіабізнесі. А крім того, це абсолютно нове обличчя в українській політиці
.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти