Домовилися про військове співробітництво: Україна і Катар підписали низку угод

20 березня 2018, 12:57

Голова української держави в рамках візиту в Катар обговорив ряд питань щодо двосторонньої співпраці

Президент України Петро Порошенко провів переговори з еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та в їх присутності було підписано ряд документів про двосторонню співпрацю між країнами, повідомляє прес-служба голови держави.

Реклама

Переговори Порошенка і еміра Катару

"Був відзначений зріст показників двосторонньої торгівлі та висловлена обопільна зацікавленість у подальшому розширенні співпраці в торговельно-економічній, інвестиційній, сільськогосподарській та оборонній сферах, а також в областях енергетики, транспорту, медицини, освіти і туризму", – йдеться в повідомленні АП.

Під час переговорів йшлося про посилення співпраці в сільському господарстві, енергетиці та сфері транспортної інфраструктури, зокрема портової галузі. Співрозмовники обговорили перспективи виходу катарського зрідженого газу на український ринок.

Президент України запросив еміра Катару відвідати Україну з візитом.

Реклама

Угоди про співпрацю України і Катару

За результатами переговорів між лідерами країн, в їх присутності почалося підписання ряду документів. Угода між урядами двох країн про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи .

В тренді
Вирішував із Путіним кримські справи і хотів платити податки в РФ. Баканов про підозру Медведчуку
  • підписання документа також сприятиме активізації торговельно-економічного співробітництва: взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Угода про створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва.

  • підписання документа дозволить створити ефективний і дієвий механізм узгодження дій обох сторін в контексті розвитку і поглиблення взаємодії у торговельній і економічній сферах, а також моніторингу практичної реалізації відповідних домовленостей.

Угода про сприяння та взаємний захист інвестицій.

  • сприятиме активізації інвестиційного співробітництва між Україною та Катаром, стимулювання ділової ініціативи і розвитку економічного співробітництва;
  • дозволить ввести режим найбільшого сприяння для інвесторів, створить сприятливі умови для розвитку ділового партнерства між двома державами

Угода про військово-технічне співробітництво.

  • сприятиме активізації взаємовигідного та довгострокового співробітництва між двома державами у військово-технічній галузі з використанням новітніх наукових і технічних досягнень в оборонній промисловості;
  • зміцнення дружніх відносин між Україною і Катаром, спрямованих на вдосконалення обороноздатності двох держав
Реклама

Меморандум про взаєморозуміння між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та "Університетом Катару".

  • документ сприятиме налагодженню практичної співпраці між провідними навчальними закладами України та Катару, активізації студентських контактів, обміну досвідом між викладачами і вченими тощо.

Нагадаємо, в серпні минулого року Україна отримала безвіз з Катаром. Українцям буде достатньо пред'явити дійсний паспорт після прибуття в Катар, щоб отримати дозвіл на в'їзд в країну.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти