Добкін: Я вимагаю допитати мене

28 вересня 2016, 18:49

Депутати заявляють, що не скоювали ніяких злочинних дій

Народні депутати від Опозиційного блоку Михайло Добкін і Микола Скорик звернулися в Генпрокуратуру з заявами, в яких вимагають допитати їх за висунутими звинуваченнями.

Реклама

"Вже минуло більше 12 днів, як Генеральний прокурор заявив, що я є підозрюваним. Однак ніякої підозри я не отримував. Більше того, протягом цього тижня я подав до Генеральної прокуратури два пояснення по вказаній кримінальній справі, проте мене навіть не викликали на допит. Вкотре хочу акцентувати, що я хочу допомогти досудового слідства. Не варто безглуздо витрачати час суддів і бюджетні гроші. Я вимагаю допитати мене і провести будь-які слідчі дії за моєї участі. Повідомляю про надання мною добровільної згоди на будь-які слідчі дії за моєї участі: допит, проведення слідчих дій в житлових приміщеннях (огляд, обшук, виїмка, тимчасовий доступ тощо)", – Йдеться в заяві Михайла Добкіна на ім'я Генпрокурора.

Микола Скорик каже, що його не викликали на допити з 2014 року. "Усвідомлюючи суспільну важливість об'єктивного розслідування, заявляю, що я не скоював ніяких злочинних дій, не віддавав жодного злочинного наказу, на посадах державної служби діяв сумлінно, відповідно до Конституції та законів України, а також етики державного службовця. Підкреслюю, що протягом часу, який було витрачено на проведення розслідування у даній справі, у мене тільки один раз в 2014 році були взяті пояснення. Але більше мене не викликали на допити, не пропонували брати участь в будь-яких слідчих діях. Це зайвий раз доводить надуманість справи", – написав у своїй заяві Микола Скорик.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Нагадаємо, 15 вересня Юрій Луценко заявив, що екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін є підозрюваним у справі про розкрадання землі в Харкові в 2008-10 рр. 22 вересня Генпрокурор заявив, що внесе до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з екс-губернатора Одеської області Миколи Скорика в зв'язку зі справою про напад на евромайдановцев 19 лютого 2014 року. Але ніяких підтверджень цих звинувачень Луценка досі не надав.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти