Добкін: Сьогодні мир – це те, про що думає більшість жителів нашої країни

19 травня 2014, 23:57

События на ТК Украина

Добкін сказав, що проведення виборів у багатьох регіонах країни зараз знаходиться під загрозою

У прямому ефірі інформаційної програми "События" на каналі "Україна" кандидат у Президенти Михайло Добкін сказав, що проведення виборів у багатьох регіонах країни зараз знаходиться під загрозою, оскільки жителі цих регіонів побоюються за свою безпеку.

Реклама

За словами Михайла Добкіна, скасований сьогодні в Маріуполі багатотисячний марш миру – дуже важливий для країни: "У наш немирний час потрібні мирні ходи. Я думаю, що сьогодні мир – це те, про що думає переважна більшість мешканців нашої країни. І владі необхідно задуматися, як цей мир сьогодні реалізувати. Сьогодні в Маріуполі скасували марш миру – сам по собі гарний, позитивний захід. Але влада не те, що не може забезпечити марш миру, влада не може забезпечити відкриття 46 виборчих комісій на території України, що є практично 20% всіх окружних комісій у нашій країні. Люди бояться приходити, члени окружних комісій бояться працювати. Це значить, що проведення виборів у багатьох регіонах нашої країни – під загрозою".

Політик упевнений, що "на сьогодні влада не може забезпечити безпеку для того, щоб люди могли працювати в окружних і дільничних виборчих комісіях. А 25 травня люди не боялися йти на вибори. Так як вони побоялися сьогодні через загрози йти в Маріуполі на марш миру".

На його думку, "якщо є загроза життю і здоров'ю людей, потрібно думати про те, що ми робимо – проводимо чи не проводимо вибори". "Якщо в Україні не проголосує 20% окружних комісій – це більше 8 млн. виборців, то буде питання до влади, якими виборами вона займається? Я вважаю, що влада, готуючись і проводячи дуже корисні круглі столи національної єдності в нашій країні, повинна враховувати точку зору і тих, хто може вплинути на відкриття або невідкриття окружних комісій, а також те, що в Маріуполі, наприклад, не змогли люди провести марш миру. Влада повинна запрошувати за круглий стіл тих, від кого залежить загроза або її відсутність у містах нашої країни. Я маю на увазі всіх тих, хто може сьогодні впливати на процеси в нашій країні", – підкреслив Добкін.

В тренді
Прадіда Ентоні Блінкена в США називають українським письменником

Він вважає, що "якщо вибори в Донецькій і Луганській областях не відбудуться, це буде дуже погано". "У цих регіонах проживає майже 7 млн. виборців. Це значна частина населення для того, щоб не враховувати їхню думку. Питання в тому, що серед 7 млн. виборців, які проживають на Донбасі, є величезна кількість людей, які хочуть проживати в цілій, єдиній, неподільній Україні, які хочуть обрати президента і просять про одне – забезпечте нам безпеку для того, щоб ми могли голосувати", – підсумував він.

Реклама

Дивіться інформаційно-аналітичну програму "События" на офіційному сайті каналу, а також на сайті відеоресурсу oll.tv і на новинному порталі segodnya.ua.

Всі подробиці в спецтемі Вибори президента 2014

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти