Дмитро Ярош розкрив подробиці про свій новий рух

1 лютого 2016, 12:06

Організація повинна об'єднати патріотів різних ідеологічних поглядів

Колишній лідер Правого сектора Дмитро Ярош в інтерв'ю ЛігаБізнесІнформ розкрив деталі про свій новий русі, яке вже отримало робочу назву – "Національний Рух Дмитра Яроша".

Реклама

"Я бачу перспективу нового громадського руху, який буде мати більш широку кадрову базу, ніж Правий сектор. Судячи з тих зустрічам, які я проводжу по всій Україні і в Києві зокрема, запит на таку силу є. Ми хочемо об'єднати людей, які ще не були в політиці, які є патріотами, але вони не обов'язково націоналісти, як було в Правом секторі. Хочемо об'єднати патріотично налаштованих націоналістів, націонал-демократів, лібералів та інших. Правий сектор – це чисто націоналістична організація, а нинішня ситуація в Україні, яку я все ж схильний малювати в чорних тонах, вимагає загального об'єднання патріотів різних ідеологічних поглядів. Так як подальша політична сепарація суспільства, а саме цей процес ми спостерігаємо, прирікає нас на поразку. У тому числі і у війні", – сказав Ярош.

За його словами, в Україні потрібно створити рух, яке об'єднало б людей різних ідеологічних поглядів.

"Адже на Майдані ми всі об'єдналися проти спільного ворога – і ліберали, і націоналісти, і націонал-демократи. Зараз необхідно зробити те ж саме. Активно працюємо над залученням в нашу структуру людей, які пройшли війну, в тому числі і моїх друзів з Правого сектора та медичної служби – "госпітальєрів", – додав екс-лідер ПС.

Він зазначив, що в основу руху будуть внесені основні постулати ідеології українського націоналізму Степана Бандери.

Реклама

"Коли людям нормально пояснюєш, в чому полягали ідеї і суть діяльності цієї людини, то все нормально сприймають. Що стосується якості і необхідності уникнути помилок націонал-демократичних рухів минулих років, то я згоден – нам необхідно поставити фільтр і не допускати співпраці з людьми, які хоч якось в минулому себе заплямували.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

У питанні фінансування організації Ярош розраховує на малий і середній бізнес.

"Для обласних осередків цього буде достатньо. Буквально вчора (розмова відбулася 28 січня – ред.) Я зустрівся з деякими банкірами, які також виявили бажання взяти участь в організації нового руху. Причому не тільки в якості джерел фінансування, але і як члени майбутньої команди, які здатні будуть створювати якісні законопроекти для банківської сфери, фіскальної політики і так далі. Називати їх прізвища я поки не буду", – сказав він.

Нагадаємо, що наприкінці грудня Дмитро Ярош заявив, що йде з Правого сектора.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти