Депутати викликали в Раду керівництво силових структур України

6 листопада 2018, 11:00

Парламент хоче почути від правоохоронців, як в Україні розслідуються кримінальні провадження по нападу на активістів

ВерховнаРадазапросиланасьогоднішнєпленарнезасіданнякерівниківСлужбибезпеки,Генеральноїпрокуратури,Міністерствавнутрішніхсправ.Відповідну постановупідтримали222народнихдепутати.

"Єпропозиціязапроситикерівниківправоохороннихорганівтазаслухатизвітпро хідрозслідуваньщодо нападунагромадськихактивістів.Запроситикурівництво(силовихструктур)пропонуєтьсяо 12:30напленарнезасідання",-сказавпід часзасіданняспікерпарламентуАндрійПарубій.

Реклама

Врезультатійогопропозиціюпідтримали222народнихдепутати,івінпопросивапаратРадиофіційноповідомитипро цекерівництвуправоохороннихорганів.

ПісляцьогоПарубійоголосивперервувзасіданнінапівгодини

Нагадаємо, в Раді також зареєстрований проект постанови про створення ТСК з розслідування нападів на активістів в Україні.СпікерпарламентувчорапідтримавідеюстворенняТимчасовоїслідчоїкомісії,однакдепутатидосі недомовилисяпроїїстворення.

Яквідомо,останньою краплеюдлясуспільствасталасмертьхерсонськоїактивісткиКатериниГандзюк4 листопада.Зазначалося,щопомерлавонавідобривутромбупрямовлікарні.Однакпізнішез'явилосяповідомленнявінтернет-групі"ХтозамовивКатюГандзюк?"пропричину смерті Гандзюк. Активісткабороласязкорупцієювправоохороннихорганахісередчиновників,домагаласярозслідуваннясправзанападунаактивістіввУкраїні,алевпідсумкунанеїбулоскоєнонапад-їїоблилисірчаною кислотою.

Реклама

СлідчізміниликваліфікаціюнападуначиновникаХерсонської міськради,яка кваліфікувалайогоякзакінчений злочинза пунктами4,6,11і12ч.2ст.115КримінальногокодексуУкраїни("Умисневбивство,вчиненегрупоюосіб,зкорисливих мотивів,зособливоюжорстокістю,назамовлення").В підсумку ГПУ прийняла рішення передати СБУ "справу Гандзюк", щодастьможливістьоб'єднатидва кримінальні провадження вдосудовомурозслідуванніівстановитизамовниказлочину.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти