Чи давав Трамп обіцянку Тимошенко: версії ЗМІ

4 лютого 2017, 21:13

У виданні Washington Post відзначили, що президент Трамп запевнив Тимошенко в збереженні санкцій проти Росії

ПрезидентСШАДональдТрампзапевнивекс-прем'єраУкраїниЮліюТимошенко,щовінне залишитьУкраїнуі,щосанкціїпротиРосіїзалишатьсявсилі,покиУкраїна небудевбезпеці.Якповідомляєвидання Politicoтаку обіцянкуТрампзробивпід часзустрічізлідеромфракції"Батьківщина"в четверзалаштункамищорічногоНаціональногомолитовного зібранняу Вашингтоні,-передають "Новини Донбасу".

Реклама

За інформацією газети The Washington Post, в п'ятницю ввечері в адміністрації Трампа підтвердили його зустріч з Тимошенко і зазначили, що вона носила неформальний характер. Відзначається, що ніяких офіційних гарантій не було, але в США стурбовані насильством на сході України. "Президент і колишній прем'єр-міністр мали коротку неформальну зустріч при фотографуванні на прийомі перед початком Національного молитовного сніданку. Хоча ніяких офіційних запевнень не давалося, оскільки колишній прем'єр-міністр не є візаві президента, Сполучені Штати стурбовані з приводу насильства на сході України", – йдеться в повідомленні Білого дому.

У виданні Washington Post відзначили, посилаючись на членів делегації "Батьківщини", що президент Трамп запевнив Тимошенко в збереженні санкцій проти Росії.

У свою чергу в прес-службі Ради національної безпеки (РНБ) США при Білому домі повідомили російському виданню
ТАСС, Трампне дававТимошенконіякихзапевненьщодоситуаціївїїкраїні."Нашпрезидентіколишняпрем'єр-міністрмаликороткунеформальну зустрічприфотографуваннінаприйоміпередпочаткомНаціональногомолитовногосніданку,-вказаливпрес-службі.-Ніякихофіційнихзапевненьне давалося,оскількиколишняпрем'єр-міністрне євізавінашогопрезидента.РазомзтимСполученіШтатизберігаютьстурбованістьз приводунасильстванасходіУкраїни".

Нагадаємо,делегація"Батьківщини"на чолізТимошенкоперебувалазробочимвізитомвСШАз 29 січняпо 4лютого.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

ТакзваніНаціональнімолитовнісніданки-цеодназвашингтонськихтрадицій.Щорічновперший четверлютого їхвлаштовуєКонгресСША.Запрошуютьсянанихвостаннірокибуквальнотисячігостейз усьогосвіту.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти