ЦВК зареєструвала майже 700 міжнародних спостерігачів на виборах президента України

14 березня 2019 21:33

За виборами стежитимуть спостерігачі від 10 міжнародних організацій і 7 іноземних держав

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала вже 699 офіційних міжнародних спостерігачів на виборах президента України 31 березня.

Реклама

Як повідомляє в четвер прес-служба ЦВК, на черговому засіданні Комісія розглянула відповідні звернення і зареєструвала 16 офіційних спостерігачів на чергових виборах президента України: 5 – від Японії і 11 – від Республіки Польща.

"Таким чином, на 14 березня 2019 Комісія зареєструвала 699 ​​офіційних спостерігачів від 10 міжнародних організацій і 7 іноземних держав на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року", – сказано в повідомленні.

Також Центральна виборча комісія (ЦВК) утворила 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин у Донецькій, Луганській і Львівській областях на виборах президента України 31 березня 2019 року.

"Розглянувши відповідне подання Міністерства оборони України, Комісія утворила у винятковому випадку 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин (формувань) у межах Донецької, Луганської та Львівської областей на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року", – повідомляє в четвер прес-служба ЦВК.

Таким чином, на території Донецької області утворено 65 виборчих дільниць, на території Луганської області – 14 виборчих дільниць, на території Львівської області – 1 виборчу дільницю.

Також створені дільничні виборчі комісії на виборах президента України на зазначених спеціальних виборчих дільницях.

Реклама

Стало відомо, як проголосувати на виборах президента, якщо переїхав в інше місто. Крім того, українців закликають перевірити себе у виборчих списках і взяти відкріпні талони.

У той же час в МВС озвучили масштабні дані про передвиборчі порушення. Найчастіше поліція фіксує факти підкупу громадян представниками кандидатів. З початку передвиборчої компанії українські правоохоронці зареєстрували 2 786 повідомлень про правопорушення, пов'язані з виборчим процесом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти