ЦВК сформувала 213 окружних виборчих комісій

6 вересня 2014, 11:33

Рішення було прийнято одноголосно

Центральнавиборчакомісія створила213окружнихвиборчихкомісійз позачергових виборівнароднихдепутатів 26жовтня.

Якповідомляєпрес-служба ЦВК,такерішення булоприйнятонавечірньомузасіданнікомісіївп'ятницю.

Рішення булоприйнятопісляобробкиподань щодокандидатурдо складуокружкомів,якіподаличотирипарламентськихпартії,атакож партії,що бралиучастьу черговихпарламентськихвиборах у 2012 роціза партійнимиспискамивбагатомандатномузагальнодержавномуокрузі.Кандидатуривід цихпартійдо складуокружнихкомісійбуливключеніза результатамижеребкування, проведеногоЦВК4 вересня.Всі213окружкомівбулисформованівмаксимальномускладі,передбаченомузаконом-18осіб.

Відповіднерішення булоприйнятоодноголосно.Також ЦВКзатвердилакерівний складвсіхокружнихвиборчихкомісій.

Якповідомлялося,своїмправомнаподачукандидатурвокружкомискористалисявсі21партії, що малинацеправо.Найбільше місцьотрималипарламентськіпартії "УДАР"-363,Партіярегіонів -355,ВО"Свобода" -352,ВО"Батьківщина"-344,найменше"Правийсектор"-59.

Відповідно до закону "Про виборинароднихдепутатівУкраїни",парламентськівибори проводятьсяв225-тиокругах.Однак,відповідно до законупро статусокупованихтериторійвиборинатериторії КримуіСевастополя,де знаходяться12округів,не проводяться.

Такимчином,окружнівиборчікомісіїдляпроведенняпозачерговихвиборівнароднихдепутатівУкраїнистворенінатериторії всієїматериковоїчастиникраїни,втому числівЛуганськійіДонецькійобластях.

Позачерговіпарламентськівиборизапланованіна 26жовтня.

Реклама

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти