ЦВК проведе повторне жеребкування партій – рішення суду

4 липня 2019, 20:23

За словами Сліпачук, Центральна виборча комісія оскаржуватиме рішення суду

Шостий апеляційний адміністративний суд зобов'язав Центральну виборчу комісію провести повторне жеребкування партій. Про це під час засідання ЦВК повідомила голова комісії Тетяна Сліпачук.

Реклама

"Щойно надійшла інформація про те, що Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення про повторне жеребкування. На сьогодні фактично надруковано 5 млн 200 бюлетенів", – сказала Сліпачук.

За її словами, Центральна виборча комісія оскаржуватиме рішення суду.

"ЦВК оскаржуватиме дане рішення і відстоюватиме права наших громадян провести вибори, які призначені указом і які визнані Конституційним судом", – додала вона.

Крім того, Центральна виборча комісія зобов'язала окружкоми до 12 липня забезпечити публікацію програм партій, які висувають своїх кандидатів у народні депутати, і кандидатів-мажоритарників в засобах масової інформації.

Реклама

Як повідомили у Відділі взаємодії зі ЗМІ Секретаріату комісії, відповідне рішення було ухвалено сьогодні на черговому засіданні Центрвиборчкому, яке провела голова комісії Тетяна Сліпачук.

Відзначається, що комісія прийняла постанову "Про деякі питання забезпечення публікації передвиборчих програм політичних партій, кандидати у народні депутати України, від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України від 21 липня 2019 року".

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

Зазначеним рішенням, зокрема, визначено, що забезпечення публікації передвиборчих програм політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в ОМІО, і кандидатів, зареєстрованих в УІО, здійснюють визначені постановою ЦВК від 2 липня 2019 № 1417 окружні виборчі комісії у відповідних регіонах Україна для забезпечення проведення зазначеними партіями і кандидатами передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів державного бюджету України.

Крім того, на замовлення певних ОВК публікацію зазначених передвиборних програм здійснюють визначені рішеннями зазначених комісій регіональні друковані засоби масової інформації будь-якої форми власності, які поширюються на всю територію відповідних регіонів України.

При цьому зазначеним ОВК доручено до 10 липня 2019 року включно укласти відповідні угоди з відповідними регіональними друкованими ЗМІ на опублікування передвиборних програм і до 12 липня 2019 року забезпечити публікацію таких програм в окремих спеціальних випусках відповідних видань.

Реклама

Як повідомлялося, 26 червня Центрвиборчком шляхом жеребкування визначив порядок розміщення назв політичних партій у виборчому бюлетені для голосування на позачергових парламентських виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Також ми писали, що ЦВК виділила партіям ефірний час на агітацію. Час буде надаватися в два етапи, рівними частинами по 30 хвилин.

Читайте також на сайті "Сьогодні" списки перших місць у провідних політичних партіях, які йдуть до Верховної Ради.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти