ЦВК: Повторного голосування не буде, Україна вибрала президента

26 травня 2014, 18:52

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

У Центрвиборчкомі чекають протоколів у друкованому вигляді

Центрвиборчком опрацював близько 88 % протоколів у електронному вигляді, проте до цих пір жодна область повністю не завершила передачу даних. Про це заявив голова ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, така ситуація пов'язана з тим, що обласним виборчкомам необхідне уточнення перед введенням в систему "Вибори".

Зокрема, на даний момент отстутствуют повідомлення про зміст протоколів 3 округів з Донецької області, зазначив Охендовський. Від одного з них ЦВК і не очікує отримати електронні дані, оскільки округ переїхав в іншу будівлю і з ним не налагоджений зв'язок, результати вважатимуться в друкованому вигляді.

Необхідності в назанчения повторного голосування не буде, сказав Охендовський.

"З урахуванням, по-перше, всіх тенденцій вже відомих нам результатів підрахунку голосів, по-друге, існуючого співвідношення голосів, отриманих кандидатами у президенти України, а також того фактром, що один з кандидатів, очевидно, набрав більшість голосів виборців у всіх регіонах, де проводилося голосування, вже зараз можна зробити досить важливий висновок – необхідності в призначенні повторного голосованіея не буде. 25 травня 2014 був обраний новий президент України, яким, підкреслюю, після завершення всіх необхідних юридичних процедур стане кандидат на пост президента України Петро Олексійович Порошенко", – заявив Охендовський.

"Ми сподіваємося, що офіаціальние результати будуть обявлени якомога раніше, але не всі обставини залежать від ЦВК", – додав Охендовський. Він зазначив, що
сьогодні бувприйнятий першийпротоколвдрукованомувигляді,ще потрібноприйняти188.

"Якщо уЦВКбудуть питаннядо одного з цихпротоколів,він буде відправленийна уточнення",- зазначивОхендовський.За його словами,ЦВКвстановитиофіційнийрезультатне пізніше,ніж черезтридні післяотримання останньогокоректногопротоколу
.

Реклама

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

Всі подробиці в спецтемі Вибори президента 2014

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти