Що чекає Саакашвілі: спецрепортаж "Слідами гастролерів. Частина друга"

17 лютого 2018, 12:00

Куди далі відправиться гастролер Міхо

ЗВаршавивАмстердам,азвідтивМюнхен. Міхеїла Саакашвілі в п'ятницю помітили в аеропорту столиці Баварії. Там,нагадаємо,розпочала роботуМіжнароднаконференціяз безпеки.Якіщемаршрутиочікують"людинубезгромадянства"?Брюссель,ВашингтончивсежТбілісі?Дивітьсявсенсаційномуспеціальному репортажі-розслідуванні"Слідамигастролерів.Частинадруга".

Нагадаємо,МіхеїлСаакашвілібувзатриманий12 лютого вкиївськомуресторані.Занимприїхалитри"буса".Пізнішесталовідомо,щополітиказатрималиспівробітникиПрикордонної службиза дорученнямМіграційноїслужби.Післязатриманняйоговідразуповезливаеропортівідправили літаком до Варшави.

УсвоючергувГенпрокуратурірозповіли,що буде з справами по Саакашвілі, які розслідуються в Україні. Прес-секретаргенпрокурораЛарисаСарганзапевняє,щокримінальніпровадження небудутьзакриті.
Реклама

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни
Самполітикрозповівпросвої плани:"ЯбудуповертатисявУкраїнуіязнайдуспосіб,якцезробити.Ядумаю,щомизнайдемошляхи,якцезробитиабсолютнолегально".Такожвінзаявив,щоне буде просити ніякого політичного порятунку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти