Чехія утримається від прийняття нового кола санкцій ЄС щодо Росії – прем'єр

31 серпня 2014, 19:18

Санкції не будуть приймати, поки ЄС не представить конкретний план

Чехіяутримається відприйняттяновогоколасанкційЄвропейськогосоюзу відносноРосіїдо часу,покиЄС непредставитьконкретнийплан,заявиввнеділюпрем'єр-міністрЧехіїБогуславСоботка.Потрібно будетакож,щоб новийкругсанкційзатвердив урядЧехії,додаввінвінтерв'югромадськомуінформаційному телеканалуČT24,передає УНН.

На його думку,вжезастосованіпроти Росіїсанкціїнічогоне зміниливїїповедінці.Не виправдавнадій ісамітвМінську- з одногобоку,відбувалисяпереговори,але"в тойжечастриваловторгненняросійської військовоїтехнікиі такожросійськихвоїнівнаСходіУкраїни",зазначивСоботка.

З критикоюпозиціїчеськогопрем'єра,головилівоцентристськоїЧеськоїсоціально-демократичноїпартіїБогуславаСоботкивжевиступиврядвідомихполітиків.Зокрема,заступникголовиопозиційноїпартіїTOP09МартінКучказазначив,що,ставлячипідсумнівсанкції ЄС щодоРосії,прем'єр"ставитьЧехіювроліненадійногопартнера нелише з ЄС,алеі зНАТО".

НасамітіЄвросоюзувБрюсселі,який завершивсявжевнічнанеділю,буловирішено невводитинегайноновихсанкційпроти РосіїзаїївійськовевторгненнявматериковійчастиніУкраїни,алетерміноворозробитиновийпакетсанкційпротягом тижня.Росії такожвисунулиультиматум- за цей часприпинитисвоє вторгненнявУкраїну.Прицьому,за повідомленнями,незгоду зрозширеннямсанкційЄС щодо Росії,окрім Чехіївисловили такожСловаччина,УгорщинаіКіпр.

Реклама

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти