Чехія може залишитися проєвропейською і проукраїнською – посол

22 жовтня 2017, 04:05

Дипломат переконаний, що центром наступної урядової коаліції – якщо вона буде створена – стане партія ANO

Посол України в Чеській республіці Євген Перебийніс вважає, що новий уряд, сформований за підсумками парламентських виборів, цілком може виявитися проєвропейським. Про це він заявив в суботу в коментарі "Європейській правді".

Посол погодився з тим, що результати правлячої соціал-демократичної партії виявилися значно нижче, ніж прогнозувалося – як повідомлялося раніше, вони зайняли лише шосте місце – проте підкреслив, що це збігається з трендом останнього часу. "Опитування показували, що виборці розчарувалися в традиційних партіях і віддали перевагу партіям популістського, евроскептічного і антимігрантського напрямків", – пояснив дипломат
.

Реклама

Дипломатпереконаний,щоцентромнаступної урядовоїкоаліції-якщовонабудестворена-станепартіяANO,яку очолює мільярдерАндрійБабіш.ANOйшланавиборизпопулістськимигаслами,протеРосія невважає,щоцесвідчитьпро проблемидляУкраїнивідновогоуряду.

"Яне схильнийдемонізуватипартіюАНО.Хочавонамаєдещо відміннийвідбагатьохіншихпартійпогляднафункціонуванняЄС,цедоситьпрагматичнапартія,багато хто зїїчленівпідтримуютьУкраїну,втомучислі-чиннийміністроборониЧехіїМартінСтропніцкі,якийнещодавно відвідувавКиїв.Аотже,нам несліддраматизуватирезультативиборів",-підкресливпосол.

В тренді
Всі дізнаються правду – РНБО проведе аудит держземель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці
В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ
Вінтакожзвернувувагунате,щоодназвідвертопроросійськихполітсил-комуністичнапартія-втратитьвновомупарламентімайжеполовинумандатіву порівняннізнинішнімскликанням."Несподіванкоюставпровалкомуністичноїпартії,якапоказаланайгіршийрезультатна30років,менше 8%",-зазначивдипломат.

ЯкповідомлялаЄвропейськаправда,за результатамивиборіввЧехіїпартіявладивиявиласяна6місці,третє зайнялаПартіяпіратів.

ЄвгенПеребийніснаголосив,щодужебагато чого будезалежативідтого,які партіїувійдутьвкоаліціюзANO."Угрізалишаютьсячималоваріантівкоаліції,якібудутьозначатиформуванняпроєвропейськогоуряду,готовогоінадаліпідтримуватиУкраїну",-пояснивпосол,звернувшиувагуназаявулідераANOпро неможливістькоаліціїздвомаключовимипроросійськимисилами-праворадикаламиікомуністами.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти