Президент України Петро Порошенко зустрівся з головою Комітету у закордонних справах Європейського парламенту Ельмаром Броком. Про це повідомили в прес-службі глави української держави.

У повідомленні сказано, що Порошенко поінформував про прогрес України на шляху реформ і запевнив у рішучій налаштованості влади для забезпечення необхідних трансформацій.

Реклама

"Елмар Брок відзначив реформаторські зусилля України, зокрема прийняття Верховною Радою України Державного бюджету України на 2017 рік, зміцнення банківської системи і сміливість рішення про націоналізацію "ПриватБанку", а також реалізацію антикорупційної політики, в тому числі впровадження системи е-декларування, розвитку антикорупційної інституційної архітектури та судової реформи", – відзначили в прес-службі.

За словами Брока, такі дії зміцнюють правову безпеку України.

Крім того, співрозмовники обговорили останній розвиток подій на Донбасі і засудили збройні провокації російської сторони, спрямовані на загострення ситуації на лінії зіткнення. "Порошенко висловив подяку за незмінну підтримку Європейським Союзом суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом, і вітав рішення Ради ЄС продовжити економічні та секторальні санкції проти Росії після 31 січня 2017 року", – йдеться в повідомленні.

Реклама

Порошенко і Брок також досягли домовленості докласти зусиль для прискорення вирішення процедурних питань в інститутах ЄС з метою запровадження безвізового режиму для українців, відзначають в прес-службі президента.

Відзначимо, за словами голови Європейської комісії Жан-Клода Юнкера, Україна отримає безвізовий режим з ЄС через кілька тижнів.

Реклама