Борис Ложкін розповів про майбутнє Кабміну і призначення нового Генпрокурора

3 квітня 2016 11:11

События на ТК Украина

Глава Адміністрації Президента нагадав, що новий уряд і реформи забезпечать Україні отримання кредиту від США

Упрямомуефіріінформаційноїпрограми "События" зАнноюПанової(канал"Україна")главаАдміністраціїПрезидентаУкраїниБорисЛожкінрозповівпро шансиУкраїниотриматикредитвідСША,коаліціюінові призначення.

Реклама

БорисЛожкінвпевнений,щонайближчим часомбудесформованоновийКабінетМіністрів,активнопроведеніреформи,щогарантуєотриманняУкраїноюкредитноїдопомогивідСША.

Про створення нової коаліції глава адміністрації президента сказав, що зараз йдуть переговори між різними фракціями парламенту. "Я дуже розраховую на те, що всі свідомі депутати, всі фракції, які думають про долю країни, про те, що нам потрібно активізувати проведення реформ, візьмуть участь в створення нової коаліції. А ось якою вона буде, думаю, ми побачимо в найближчі дні". Борис Ложкін також додав, що й колись в різних складах парламенту, депутати заходили і виходили з фракцій, виходячи зі своїх політичних уподобань і відповідальності за те, що відбувається в країні: "Мені здається, що зараз кожен депутат розуміє, що Україні потрібна стабільність, єдність і активне проведення реформ".

На питання про його ідеї залучати до Кабміну іноземців зауважив, що вважає це рішення правильним, виправдав себе: "Ніхто з них іноземцями вже не є. До того, як стати міністрами, вони стали українськими громадянами, що стало хорошим знаком і для інших іноземців, хто збирався приймати громадянство нашої країни. Я впевнений в тому, що потрібно залучати нових, професійних, ефективних людей незалежно від того, в якій державі вони жили до цього, якщо вони готові нашу країну відроджувати". Глава адміністрації також додав, що не знає, хто точно буде в складі нового кабінету міністрів, але не сумнівається, що Кабмін буде одночасно і технократичний: "Технократи – це не обов'язково іноземці, часто технократи бувають більшими політиками, ніж деякі політики, які є більше технократами".

Відповідаючиназапитання ведучоїпро призначенняновогоГенпрокурора,Ложкінвідповів:"Президентбудеприйматирішенняпро призначенняновогогенеральногопрокурора.Явпевнений,щоцеоднозначнобуделюдина незалежна,професійна,яка користуєтьсядовіроювсуспільстві".Питання проможливе відновленняСакварелідзена посадіпрезидентбудевирішувативжезновимпрокурором.

Реклама

Дивітьсяінформаційнупрограму "События" на офіційномусайті каналуатакожнасайтівідеоресурсуoll.tv інановинномупорталіsegodnya.ua.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти