Борис Колесніков: На МВС витрачається грошей рівно в 3 рази більше, ніж на освіту та медицину

9 грудня 2017, 15:05

Глава опозиційного уряду прокоментував бюджет-2018 рік, дії Саакашвілі і план запобігання корупції в Україні

Упрямомуефіріінформаційноїпрограми"Сегодня"зАнноюПановоюнателеканалі"Україна"главаопозиційногоурядуБорисКолесніковпрокоментувавприйнятий держбюджет на 2018 рік, діїекс-президентаГрузіїМіхеїлаСаакашвілі,атакожрозповівпро національний планзапобіганнякорупції.
ЗасловамиБорисаКолеснікова,вбюджетінанаступнийрікєтількиодна перевага-зростаннямінімальноїзарплати.

"Переваги сьогодні шукали з мікроскопом усім опозиційним урядом. Перевага одна – обіцянка зростання мінімальної заробітної плати. Але якщо подивитися уважно, виходить, що насправді зростання бюджету 18% порівняно з цим роком, а зростання валового продукту – 3%. Тобто, девальвація гривні та друкарський верстат з'їдять усе це підвищення ще в першому півріччі. Яким чином уряд компенсуватиме? Не все погано, але дивіться, на МВС витрачається грошей рівно в 3 рази більше, ніж на освіту й на медицину. Тобто, ми відразу ловитимемо злочинців. Вчити – не потрібно", – заявив Борис Колесніков.

Вефіріканалу"Україна"главаопозиційногоурядупрокоментувавтакожостанні дії Саакашвілі. Депутатзаявив,щовсе, що відбуваєтьсянавколоцієї людиниєекстремізмом,томупотрібновживати відповідних заходів.

"Що стосується Саакашвілі, то якби не трагізм ситуації в країні, можна було б згадати "Кавказьку полонянку": "Товариш Саахов, Саакашвілі дивиться на Україну як на наречену. Або він веде її під вінець, або Україна йде до прокурора". Поки другий шлях проглядається краще, але те, що робить Саакашвілі, він почав 2009 року, коли Грузія заявила 5,5 тис. спостерігачів на вибори в Україну й в одну конкретну область. Те, що відбувається сьогодні, називається екстремізмом. Тому заходи повинні бути найжорсткіші", – зазначив Борис Колесков.

БорисКолесніковтакожобговоривзведучоюАнноюПановоюконфлікт між антикорупційними відомствами в Україні ірозповів,щопропонуєпланзапобіганнякорупції,якийбудепредставленийвнаступнусереду.

"Основних осередків 5. Ми пропонуємо національний план запобігання корупції. Не подолання, а як запобігти корупції. Що таке корупція? Це 5 основних суб'єктів. Перший – державні підприємства, які на сьогодні повністю корумповані. Є 3 основних механізми: корпоратизація, висування на фондові біржі, приватизація, те, від чого держава вважає за потрібне відмовитися, і ліквідація. Другий суб'єкт – земельні відносини в містах. Там є ще кілька директорій, але я не хочу розповідати всю презентацію, яка буде в середу", – зазначив депутат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти