Богомолець: Сьогодні для України вкрай важливо оцінювати свої сили

28 липня 2014, 23:52

События на ТК Украина

На її думку, Україні на сьогоднішній день необхідно мати чітку стратегію і розуміння того, що можливо, а що – ні

У прямомуефіріінформаційної програми"Події" на каналі "Україна" лікар ігромадський діячОльгаБогомолецьсказала, що сьогоднідляУкраїнивкрай важливооцінювати своїсили -що можливозробити, ащо ні.

За словамиОльгиБогомолець, "кількість загиблихвимірюєтьсятисячами". "Алецифри всещезанижені.Ареальні цифрими дізнаємосязначно пізніше.Цифритихлюдей, якізалишилисябездаху над головою, беззасобів до існування- простовеличезні. Частозадаютьпитання: щови зробилидляармії? Що ви зробилидлявійни? Апитання – щови зробилидлямиру? -сьогодні дужеважливе", - підкреслилавона.

На її думку, Українінасьогоднішнійдень необхідномати чітку стратегіюі розуміння того, що можливо, ащо – ні: "Я буквальнокілька днівтому повернуласяіз закритоюантитерористичноїконференції- їїпроводилаАнглія, Ірландіята Фінляндія.УІрландіїй Англії є20-річний досвід протистояння, боротьбиз тероризмом, громадянської війни.У нихпішло 20років на те, щобдомовитися одинз одним.Тамбулилюди, які розповідалинам, як це відбувалося.УФінляндіїє досвідвійни зРосією.І вони тежділилисядосвідом, як це відбувалося.Намдуже важливо сьогоднічіткорозраховуватисвоїмсилиі розуміти, що миреальноможемо, ащо – ні.Тому, щона одномупідйомісил, на одномупатріотизмі, наоднихкриках"ура"-сьогодні мидалеко не заїдемо, якщоне буде чіткої, жорсткоїстратегії".

ОльгаБогомолецьпідкреслює, що поранені, яких вонаоглядає-не здаються іхочуть боротисядо кінця:"Поранені, якихяоглядаю, розповідають, прозначну кількістьсмертей, які відбуваютьсявзоніАТО, відбуваютьсяврезультаті зрадиїхкерівництва. І це те, що вонинасьогоднішнійденьвідчувають.Пораненірозповідають про те, щоу них невистачаєформи, про те, що гаслапро "все добре" - те, щоговорятьнам -не відповідають дійсності.Це те, що вони менірозповідають. Але вони нездаються іхочуть боротисядо кінця.Ми всі повиннірозуміти, що світраночи пізнонастане. Питання тільки в тому, скількилюдей мивтратимоі скількизагине".

Дивітьсяінформаційно-аналітичну програму "Події" наофіційномусайті каналу, атакож на сайтівідеоресурсуoll.tvі на
новинному порталіsegodnya.ua.

Реклама

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти