Найближчі два тижні стануть вирішальними в пошуку мирного шляху вирішення ситуації в Донбасі – Чалий

19 серпня 2014, 18:47

Поряд з найближчими зустрічами на найвищому рівні у Києві, Мінську та Брюсселі, намічений візит Порошенко на саміт НАТО в Уельсі

Найближчідва тижністанутьвизначальнимив пошукушляхіввиходу зситуаціїнасходіУкраїни,заявляютьвадміністраціїпрезидентаУкраїни.Про цезаявив заступник голови адміністраціїВалерійЧалийнабрифінгувКиєві увівторок,говорячипро майбутніміжнароднихзустрічахпрезидентаПетраПорошенка.

"Важливо,що це єбагатостороннімформатом.І мивдячнієвропейській стороні,Європейському Союзузатаку підтримку... цедаєнамможливістьпосилитипозиціїУкраїни.Сьогодні, швидше,рішенняпереговорні,дипломатичнізменшуюжертви",-сказаввін.

ПрицьомуЧалийзаявив:"Яраніше говорив,що цекілька тижнів.Ядумаю,щовженаступнідва тижнібудутьвизначальнимидля розумінняшляхувиходу з війнидо миру".

Порядз найближчимизустрічаминанайвищому рівні у Києві(23 липнязканцлеромАнгелоюМеркель),Мінську(26 липня-ТС-Україна-ЄС)та Брюсселі(візитПорошенко30 липня),наміченийвізитПорошенконасамітНАТОвУельсі(Ньюпорт,4-5вересня).

"Після цієїсеріїзустрічей,буде щевізитпрезидентаУкраїнинасамітНАТО,де такожбудуть зустрічінавищомурівні.Ми зараз неможемоостаточноговорити,алеядумаю,що було бправильно,якбивідбулася зустрічпрезидентівУкраїниіСША",-зазначивЧалий.

За йогословами,"сьогоднівимальовуєтьсячіткадипломатичнадорожнякарта",яка,як сподіваютьсявКиєві,дозволить"дійсно,вийтинаабсолютно іншіпідходи, що дозволяютьговоритипро знаходженнявжевиходу з війнидо миру".

"Ядумаю,щопрезидентУкраїнивикористовуєцю можливість івході своєїпоїздкивБрюссельпроведебагатодвосторонніхзустрічей злідерамикраїнЄС.Я невиключаю,що в наступні10днів цебудене останнійвізитпрезидентаУкраїни.Починаєтьсяперехідвідтелефонноїдипломатіїдо безпосереднього спілкуванняі це буде дужеважливий тижденьдлямайбутніхперспектив",- сказав заступник главипрезидентськоїадміністрації.

Нагадаємо,антитерористичнаопераціявДонецькійіЛуганськійобластяхтриваєз серединиквітня.СилиАТОпродовжуютьактивний наступнапозиціїбойовиків,деньзаднемзвільняючивсе більшенаселенихпунктів насходіУкраїни.Разом зтимз територіїРФбойовикампостійно надходитьпідкріпленняу виглядіживої сили,техніки,озброєньібоєприпасів.Такожпозиціїукраїнськихвійськовихпостійнообстрілюютьз бокуРФ.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти