Марне рішення: з'явилася реакція Росії на резолюцію ГА ООН по Криму

18 грудня 2018, 11:18

Російський політик продовжує поширювати пропагандистський фейк про нібито плани України напасти на РФ

У Росії вважають марною і такою, що не має юридичних наслідків резолюцію Генасамблеї ООН по Криму і мілітаризацію Азовського і Чорного море. Про це написав у Facebook глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов.

Він вважає резолюцію "однобокою", оскільки вона не загальна, а українська, в якій вказується лише позиція української сторони щодо окупації півострова і ситуації в Керченській протоці. Політик також висловився в стилі російського МЗС, побачивши якусь "військову загрозу" для Росії з боку України.

"Засудження "мілітаризації Криму" Росією в умовах, коли військові провокації України при повному потуранні Заходу тільки наростають – це абсолютно безглуздий акт. Будь-яка країна захищатиме свою територію тими засобами, які у неї є. Припиниться показна військова активність біля Криму – не буде і мілітаризації", - написав Косачов
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

РосійськийполітикназваврезолюціюГАООНмарноюіщовонане матимеюридичнихнаслідків,"алецілкомможемативійськово-політичні"наслідки.Вінвважає,щодокумент"розв'яжеКиєвуруки"набудь-якікроки,втомучислівійськові.

1545124563.033

В тренді
Чиновників саджатимуть за брехню в деклараціях: Рада зробила перший крок

Нагадаємо, ГА ООН прийняла українську резолюцію по Кримуімілітаризаціїазово-чорноморськогорегіону.МіжнароднеспівтовариствозасудилоокупаціюРосієюпівострова,посиленнявійськової присутностііагресіювКерченськійпротоціпротиукраїнськихкораблів.

УМЗСУкраїнивважаютьприйнятийдокумент чітким сигналом для Росії. Українськідипломативідзначають,щопідтриманарезолюціяпоказалачіткупозиціюміжнародної спільнотина підтримкуУкраїниізасудженнядіїРосії.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти