Бережна вважає, що заяви про вихід з СНД – передвиборчий піар

14 жовтня 2014, 15:47

Україна є не членом СНД, а спостерігачем

Українська влада закликає відмовитися від розігрування карти виходу з СНД. "Дискусія про вихід України з СНД має виключно символічний характер і анітрохи не враховує юридичну і практичну складову. Так, наприклад, ініціатори даного рішення чомусь забувають повідомити суспільству, що Україна взагалі не є членом СНД, а всього лише його спостерігачем. Як можна вийти з організації, членом якої ти не є?", – Заявила народний депутат України Ірина Бережна.

Реклама

На думку Ірини Бережної, ініціатори виходу з СНД також не приймають до уваги сотні підписаних в рамках цього об'єднання документів, які прямим чином впливають на, скажімо, виплату пенсій пенсіонерам, які проживають в різних країнах колишнього Радянського Союзу.

"Співдружність незалежних держав – далеко не ідеальне утворення. Ніхто не сперечається. Воно і не могло стати ідеальним утворенням, оскільки замислювалося виключно як спосіб мирно розлучитися після розвалу Радянського Союзу. Але ніхто не стане й заперечувати, що воно багато в чому посприяло збереженню економічних і соціальних зв'язків між різними країнами пострадянського простору. Сьогодні, коли перебуваємо на межі дефолту, було б украй нерозумно ігнорувати сотні або навіть тисячі документів, підписаних в рамках СНД і націлених на конкретну співпрацю", – впевнена депутат.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Ірина Бережна нагадала, що ми до цих пір користуємося режимом зони вільної торгівлі з СНД, і припинення дії цієї угоди загрожує серйозними економічними втратами.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти