Білорусь мовчить з приводу викрадення Гриба російськими спецслужбами – Клімкін на YES

16 вересня 2017, 16:20

За словами міністра, російські спецслужби працюють на території Білорусі, і потрібно розуміти, яку небезпеку це несе для українців

Міністерство закордонних справ України не отримало відповіді від білоруської сторони щодо обставин затримання українця Павла Гриба, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в кулуарах 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії "Чи став світ новим? І що це значить для України?" в Києві в суботу.

"Поки немає. Ми відразу звернулися до білорусів, я розмовляв з міністром закордонних справ. Зараз ми намагаємося отримати цю відповідь ... Будемо послідовно працювати, і отримувати цю відповідь", – сказав міністр.

За його словами, Україна стурбована цією ситуацією.

"Ми розуміємо, що російські спецслужби працюють на території Білорусі, і ми повинні для себе зрозуміти, яку небезпеку це несе для наших громадян. Оскільки МЗС відповідає за безпеку наших громадян за кордоном, то ми повинні дати відповідні рекомендації", – уточнив Клімкін.

Нагадаємо, як стало відомо в кінці серпня, 24 серпня Гриб відправився в місто Гомель (Білорусь), але додому так і не повернувся. Як заявив його батько, операцію з викрадення хлопця організували російські спецслужби. Всі подробиці інциденту можна
прочитать тут.

В тренді
США хочуть бачити Україну в НАТО, але є умова
Також 13вересня сталовідомо,щовсерпніросійськийсудзаарештувавукраїнцянадвамісяці.Арешттриватимедо 17жовтня.

Ялтинськаєвропейськастратегія(Yalta European Strategy,скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.

НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.
МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВікторПінчук,відомийукраїнськийбізнесменімеценат.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти