"Батьківщина" назвала свої остаточні вимоги щодо входу в нову коаліцію

29 березня 2016 15:17

Фракція вимагає прийняти пакет законопроектів

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що їх фракція готова увійти в коаліцію тільки за умови прийняття низки певних законопроектів.

Реклама

"Ми поставили умову – спочатку приймаються певні законопроекти, які нами названі. Ці законопроекти внесені до Верховної Ради, більшість з них пройшли комітети, і якщо є добра воля змінювати стратегію соціально-економічного розвитку, – нам потрібно голосувати. А нам кажуть – спочатку увійдіть в коаліцію, а потім подивимося, що будемо робити", – сказала Тимошенко журналістам у вівторок в Києві.

Вона підкреслила: "Ми готові увійти в коаліцію, якщо в корені зміниться ситуація в уряді, в парламенті по відношенню до людей, до середнього класу, до малого і середнього бізнесу, до пенсіонерів, чорнобильців, інвалідів, до всієї країни".

За словами лідера фракції, "якщо у них нічого не змінюється, і вони тільки хочуть помінятися табуретками і робити все, як вони робили раніше, влаштовувати інфляцію, падіння курсу гривні, заморожування пенсій і заробітних плат, багаторазове збільшення тарифів, знищення малого та середнього бізнесу..., то ми не готові ні на яке співробітництво з ними".

Як повідомлялося, "Батьківщина" висувала ряд вимог, які не повинні бути передбачені в новій коаліційній угоді і програмою дій уряду. Ці умови стосувалися, зокрема, зміни стратегії соціально-економічної політики в країні.

Реклама

Серед вимог, перше – "це розірвати кланову зв'язок між політиками, тіньовим бізнесом, олігархією і, нарешті, показати міністрів, прем'єра, більшість в парламенті, на яких клани не впливають".

Другою умовою Тимошенко назвала виконання озвучених раніше вимог малого і середнього бізнесу до влади, необхідних для підняття економіки.

Третьою умовою є пролонгація мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Четвертим вимогою вона назвала необхідність виправити "помилкову, руйнівну і непрофесійну соціально-економічну політику".

П'ятим вимогою "Батьківщини" до коаліції Тимошенко назвала скасування оподаткування пенсій, а також індексацію заробітних плат і соціальних виплат відповідно до рівня інфляції, що склала в минулому році 49%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти