"Батьківщина" наполягає на терміновому ухваленні нового закону про вибори і зміну складу ЦВК

18 червня 2014, 11:16

Також необхідно прийняти закони, які дозволять проводити вибори на тимчасово окупованій території і на території, де проводиться АТО

Лідер фракції "Батьківщина" СергійСоболєв заявляєпро необхідність терміновоприйнятизаконпро виборинароднихдепутатів ізмінити складЦентральноївиборчоїкомісії.

"Необхіднотерміново розглянутивсесійнійзалізаконпро вибори,який дастьможливістьвиключитивсі речі,яківідбувалисяпід час попередніх виборів,колибувтотальнийпідкупвиборців,фальсифікаціянавиборчихдільницях",- заявивСоболєв назасіданні Верховної Радив середу.

Він зазначив,що необхідноприйняти такийзаконпро виборинароднихдепутатів,який бине дозволиву сесійнійзаліз'явитисятакимпарламентаріям,якіпотрапилидо Верховної Радиврезультатіпопередніх виборів.

Соболєвпідкреслив,що необхідно негайноприйняти рішенняпро зміну складуЦВК."Нампотрібно негайноприйняти рішення про змінускладу Центральної виборчоїкомісіїдлятого,щоб визнатиці вибори,нам потрібно матилегітимнийсклад ЦВК",- зазначив він.

За словами лідерафракції,повноваженнябільшості членівЦВКзакінчилися2 червня цього року.

Він також зазначив,що необхідноприйняти закони,які дозволятьпроводити виборина тимчасовоокупованійтериторіїі на території,де проводитьсяантитерористичнаоперація.

Як відомо,всі політичнісили парламентузаявляють про необхідністьперевиборівв Раду,однак поки-яких реальнихкроків уцьому напрямкузроблено не було
.

Реклама

В тренді
Війну в Україні відчує кожна країна Європи – головне з інтерв'ю Зеленського

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти