Австрія розпочала головування в Раді ЄС: Порошенко нагадав про боротьбу з Росією

1 липня 2018, 13:50

Глава держави привітав Австрію з новими обов'язками і сказав, чого чекає від цієї країни

АвстріязсьогоднішньогоднябудеголовувативРадіЄвросоюзу,зчиміпривітавцюкраїнупрезидентУкраїниПетроПорошенко.Про цевіннаписавнасвоїй сторінцівFacebook.

"Вітаю початок австрійського головування в Раді ЄС. В Україні цінують високий рівень нашого партнерства в справі забезпечення безпеки Європи. Розраховуємо на конструктивний і ефективний внесок Відня в просування амбітного порядку денного відносин Україна-ЄС", - йдеться в повідомленні
.

В тренді
Зустріч у "нормандському" форматі може пройти на Донбасі на передовій
ПорошенкотакожвисловивнадіюнасолідарністьЄвропиіУкраїниу протидіїтриваючій російській агресії,івідстоюваннієвропейськихцінностей.
Відзначимо,щоголовуванняпередаєтьсякраїнамкожніпівроку.Так,австрійцямціобов'язкипередалаБолгарія, яка головувала в Раді Європи з 1 січня.
НатліслівпрезидентаУкраїнипро солідарністьЄвропивартовідзначитипозицію Австрії по санкціях ЄС проти Росії.Так,президентцієїкраїниАлександерВандерБеллензазначив,щорозрядкавиникланапруженостібажана,протеАвстріябудеслідуватигенеральномукурсуЄС.
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти