Американський дипломат про агресію РФ в Керченській протоці: росіяни перейшли червону лінію

3 січня 2019, 07:30

Росія пішла на відкриту агресію по відношенню до України, і це позитивний момент, говорить Джон Гербст

У Вашингтонісерйозносприйняли  агресію РосіївКерченській протоці , коликорабліБерегової охорониПрикордонноїслужбиФСБРФспочаткунеодноразовотаранилиукраїнськівійськовікатериірейдовийбуксир,які слідувализОдесидо Бердянська,апотім,післяобстрілузі зброїбойовоїавіації,взялинаабордажіпримусоводоставиливокуповануКерч.

Реклама

Про цедиректорЄвразійськогоцентру"Атлантичної ради"(Atlantic Council) у ВашингтоніДжонГербст,колишнійпосолСШАвУкраїні(2003-2006рр.),розповіввінтерв'юукраїнській службі Радіо "Свобода".

"Думаю, є глибоке розуміння і в Конгресі, і серед великої кількості людей в діючій адміністрації (людей на високих позиціях), що Росія продовжує ескалацію війни в Україні, оскільки російські сили відкрито атакували українців. І росіяни це навіть не заперечують! Росія таємно захопила Крим – за допомогою "маленьких зелених чоловічків". до сьогоднішнього дня Кремль заперечував, що його солдати воюють в Донецькій області, хоча повно фактів, що вони проводять там операції. Але це перший раз, коли росіяни зробили все відкрито. Перейшли червону лінію. І ось це вже небезпечно", - говорить дипломат.

У тойжечасвінзауважив,щопершареакціяСШАбуласлабенька.

"Так,цідіїзасуджені,аленіхтоне говоритьпро конкретні крокидлятого,щобзмуситиРосіюзаплатитизацюагресію.Єосуд,аленемаєдій.Навітьтієвропейські уряди,якітрадиційнослабореагують,дужешвидкозрозуміли,щоРосіяпішланавідкритуагресіюпо відношенню доУкраїни-цедійснопозитивниймомент.Алеприцьомумибачимо,щореакціяЄвропивсеоднодоситьслабка.ІреакціяСШАтежнедостатня",-поскарживсяДжонГербст.

В тренді
Росія хоче почати нову війну з Україною: у США назвали причину
Реклама

Увага, відео містить ненормативну лексику!

Нагадаємо, 25 листопадаРосіянесподіваноперейшлав"наступ"вКерченськійпротоці,напавшинаукраїнськікорабліМБАК"Бердянськ",РБК"ЯниКапу"іМБАК"Нікополь".11російськихкораблівза підтримкивертольотівілітаківоточиливнейтральнихводахЧорногоморятриукраїнськихсудна.Післяцьогоагресорщевідкриввогонь,пораненняотрималишістьукраїнськихморяків.Такожбувізахопленнясудна-24морякаопинилися в заручниках.Пізнішез'явилосявідео"допиту"українських моряків

Читайтедетальнішехронікуподійз відповідіУкраїнинаагресіюРосіївАзовському морі

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти