Александр Вилкул: Я обеспечу молодежь качественным образованием и работой с достойной заработной платой

22 лютого 2019, 23:00

Актуально

Оппозиционер подчеркнул, что молодые люди – это будущее страны, а от стартовых условий их деятельности зависит последующее развитие всего общества

Реклама

Олександр Вілкул: Я забезпечу молодь якісною освітою і роботою з гідною заробітною платою

Опозиціонер наголосив, що молоді люди – це майбутнє країни, а від стартових умов їхньої діяльності залежить подальший розвиток всього суспільства

Під час робочої поїздки в Одеську область Олександр Вілкул відвідав ТОВ "НВП" Нива "(Одеса). Особливо багато запитань працівники підприємства ставили про проблеми навчання та працевлаштування молоді.

Опозиціонер наголосив, що молоді люди – це майбутнє країни, а від стартових умов їхньої діяльності залежить подальший розвиток всього суспільства. Саме небайдужість до свого майбутнього, держава повинна надати громадянину всі можливості отримати на батьківщині хорошу професію і знайти гідну роботу, допомогти реалізувати свій потенціал.

"Стратегічне завдання України – підтримка молоді від народження до першого робочого місця. Державна політика освіти і сприяння працевлаштуванню молоді, викладена в моїй Програмі" Мир і розвиток: чотири кроки до успіху ", передбачає системний розвиток освіти в Україні та економічні стимули підприємствам і підприємцям, забезпечує першими робочими місцями молодих фахівців ", – сказав Вілкул.

"Пропозиція перша: органи місцевого самоврядування отримають кошти для розвитку професійно-технічної освіти. Перша вища освіта за спеціальностями реального сектора економіки, промисловості, будівництва, IT-технологій, сільського господарства і сфери послуг має бути безкоштовною. Пропозиція друга: для бізнесу – податкові пільги. Прийнявши на роботу після навчання молодого фахівця, на перші два роки роботодавець буде звільнений від сплати соціального внеску, а сам молодий спеціаліст до 27 років – від податку на доходи фізичних осіб ", – роз'яснив Олександр Вілкул.

Реклама

Співробітники НПП "Нива" розуміють, що сьогодні Україна перебуває на роздоріжжі: йти згубним для країни шляхом, який пропонує нинішня влада, чи вибрати шлях миру, розвитку і достатку.

Раніше ми писали, що Вілкул на Парламентській асамблеї ОБСЄ підняв питання деокупації Донбасу і відновлення миру в Україні. Лідер української опозиції обговорив з європейськими партнерами План досягнення миру дипломатичним шляхом і кроки з економічного відродження України.

Нагадаємо, Олександр Вілкул вніс до Верховної Ради законопроект про зняття блокади Донбасу – економічної, транспортної, енергетичної та соціальної, що означає в тому числі відновлення виплат пенсій і соцдопомоги всім жителям регіону.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти