Агресія Росії на Азові: Рада повинна затвердити введення воєнного стану

26 листопада 2018, 08:48

Засідання парламенту пройде в закритому режимі

Після нічного засідання "військового кабінету" президент і Рада нацбезпеки і оборони вирішили звернутися до Верховної Ради з пропозицією проголосувати за введення воєнного стану. Через російську агресію в Керченській протоці скликають позачергову сесію парламенту. Надзвичайне засідання відбудеться сьогодні, 26 листопада, о 16:00 в закритому режимі. Негайну мобілізацію поки не оголошують, але президент закликає резервістів бути напоготові. Петро Порошенко також додав, що введення воєнного стану не передбачатиме обмеження конституційних прав і свобод. Ввести військовий стан пропонують на 60 діб. Його можуть скасувати в будь-який момент, як тільки ситуація стабілізується, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Запровадження воєнного стануне означаєоголошеннявійни.Українанізкимне плануєвоювати.Воєнний станвводитьсявиключнозметоюпосиленняоборониУкраїнинатлізростаючоїагресивностііактунеприхованої агресіївідповіднодо міжнародного праваз бокуРосійськоїФедерації",-заявивПорошенко.

В свою чергусекретарРНБООлександрТурчиноввиступивзпропозицією:"Визнати за необхідневведеннявУкраїніособливого режимудлястворенняумовповідбиттю збройноїагресії,усунутизагрози державнійнезалежностіітериторіальноїцілісностіУкраїни.У зв'язкузцим,запропонуватипрезидентуУкраїниввестивоєнний станвУкраїнітерміномна60діб".

Реклама

АгресіюРосіївКерченськійпротоціПрезидентПетроПорошенкосьогодніобговоритьзГенеральнимсекретаремНАТОЙенсомСтолтенбергоміміжнароднимипартнерамиУкраїни.

Дивіться випуски телеканалу "Україна": "Агресія Росії в Азовському морі: чим відповість Україна?" Дивіться у випусках о 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 19:00 і 23:00" .

Як відомо, в ході заседання РНБО було прийнято рішення про введення воєнного стану в Україні. Відповіднерішеннябулоприйняточерез діїРосійськоїФедераціївАзовськомуморі.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що скликає позачергове пленарне засідання парламенту на понеділок в 16:00.

Реклама

Ранішевпрес-центрікомандуванняВМСЗСУкраїниповідомили,щоросійські військові захопили українські катери, які виходили з Керченської протоки.

Під час захоплення росіянами українських кораблів поранення отримали шестеро українських військових.

Більше про розвиток подій в Азовському морі читайте на сайті "Сегодня": "Атака Росії на українські кораблі в Азовському морі: хроніка подій онлайн" .

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти