Адвокати "знайшли" Савченко в Ростові, а сестра – в Новочеркаському

25 липня 2015, 14:33

Дані Віри Савченко та Марка Фейгіна не збігаються

Народний депутат України,льотчицяНадіяСавченкоперебуває в СІЗОномер4Ростова-на-Дону, наступного тижняїїперевезутьв Каменськ-Шахтинський,повідомив їїадвокатМарк Фейгін.

Реклама

"Меніповідомили, щоспеціально дляСавченкоготуютькамерув СІЗОномер4Ростова-на-Дону.Є інформація, щовона вжезнаходиться там,і я не виключаю,що наступного тижняїїперевезуть доКаменськ-Шахтинський, де вонабудеміститисяпідчас судового процесу", -сказав захисник.

Він пояснив, щослідчий ізолятор уКаменськ-Шахтинськийє найближчим домістуДонецьк, девідбудуться слуханняу кримінальній справіСавченко.Попередні слуханняпризначені на 30липня.

У той жечас, сестраНадіїСавченкоВіранаписалау своєму Facebook:"Щойноотримала інформацію,щоНадіюдоставлятьсьогоднів СІЗО-3(жіноча в'язниця)вНовочеркаськуРостовської області.Спасибі за інформаціюПамфіловійЄ.О.,омбудсменуМоскви".
Нагадаємо,Фейгінне вірить усправедливість судуі вважає, що Савченко дадуть великий термін

Як повідомлялося,перед виїздомз МосквиНадіянаписалазаповітнаім'яматеріі сестри, оскількине знала, чи залишиться вживихпісля переїздувРостовську область.

В тренді
Чи буде сьогодні засідання РНБО? Нам відповіли в Офісі президента
Реклама

Пізнішеадвокатиукраїнськоїльотчицісказали, що не знають, куди самевідвезлиїх росіянипідзахисну.Захистукраїнськоїльотчиціінародного депутатаНадії Савченконе вірить уповідомлення російськихправоохоронних органів, що вонавсуботу, 25 липнябуде доставлена вСІЗОнатериторії Ростовської області.

Нагадаємо,Савченкобула викраденабойовикаминаДонбасівлітку2014 року,а потім їїперевезлив Росію, дезвинуватилиу причетності до загибеліросійських журналістів.За данимизахисту, вона не моглабути причетною дозагибелі журналістів, оскількипотрапила в полонще до їхсмерті.

26 жовтня 2014на позачергових парламентських виборахСавченкобула обрана народнимдепутатомза списком партії"Батьківщина".Верховна Рададелегувалаїї вПАРЄ.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти