РФ продовжує втручатися в політпроцеси і підривати демократичні інститути – Глава військового комітету НАТО

31 березня 2018, 12:13

Повернення до класичної співпраці, можливо після того, як Росія почне дотримуватися міжнародного права

Москвапродовжуєвтручатисявполітичніпроцесиіпідриваєдемократичніінститути,вважаєглававійськовогокомітетуНАТОПетроПавло.Про цевінзаявиввінтерв'ювиданнюAktualne.
"Атака в Солсбері стала фоном безвідповідальної поведінки Росії. У 2014 році Росія анексувала Крим і порушила суверенітет і територіальну цілісність України і продовжувала дестабілізувати східну Україну. Москва продовжує втручатися в наші демократичні політичні процеси і підриває наші демократичні інститути", - сказав він.

Замах на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в британському Солсбері – неприйнятне порушення міжнародних норм і правил, яке не має місця в цивілізованому світі, підкреслив глава комітету.

"Кожне використання хімічної зброї створює загрозу міжнародному миру і безпеці", - сказав він.

Павло зазначив, що
підхід НАТО до Росії грунтується як на політиці стримування і оборони, так і на готовності до діалогу.  Прицьомувінпідкреслив,щовідносиниміжальянсоміРосієюсерйознопогіршуютьсячерез відсутністьдовіри.

"Не можна повернутися до класичної співпраці, поки Росія не буде дотримуватися міжнародного права", – додав Павло.
Нагадаємо, 5 березняполіціябританськогомістаСолсберіоголосилапро те,щопоручзоднимзміськихторговихцентрівчерез взаємодіюзневідомоюнебезпечною речовиноюсерйознопостраждалидві людини.Пізнішез'ясувалося,щоцебувекс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль, який працювавнабританськурозвідку, ійогодочкаЮлія.Постраждаліперебуваливкритичномустані,однак 29березня Юліявийшлаз комиіпочаларозмовляти,а30-го-питиісамостійноприйматиїжу.

У зв'язку зі справою Скрипаля, НАТО вирішило на третину скоротити число співробітників російського постійного представництва при альянсі.

В тренді
На війну зможуть відправити і без мобілізації: Зеленський підписав закон
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти