Україна пропустить членів екіпажу "Норд" в Крим – судновласник

8 квітня 2018 10:24

Дев'ять членів екіпажу перейдуть через Чонгар за документами, виданими російською стороною

Київобіцяєпропуститидев'ятьохчленівекіпажукримськогориболовецькогосудна"Норд",притягнутихранішедоадміністративноївідповідальності,зтериторіїУкраїнидо Кримучерезпунктпропуску"Чонгар".Про цезаявилапредставникрибколгоспуіменіПершого травняАннаШевельова.

"Українська сторона гарантує перехід до Криму через Чонгар за виданими російською стороною команді документам, для забезпечення переходу виділена група прикордонників", - повідомила Шевельова.

Вонане уточнила,колицеможестатися.

Реклама

Судно "Норд" зупинили в 15 милях від Обіточної коси (ПриморськийрайонЗапорізькоїобласті).Входіперевіркивстановлено,щовона зареєстровананатимчасовоокупованійтериторіїАРКрим.КрімцьогочленисудновоїкомандипорушилипорядоквиїздузтимчасовоокупованоїтериторіїУкраїни.Всівонималитакзвані"паспорти громадянРФ"виданівКерчі.

Капітану "Норд" оголосили про підозру у скоєнні кримінального злочину, передбаченогоч.2ст.332-1("Порушенняпорядкув'їздуівиїздуна/зтимчасовоокупованоїтериторіїУкраїни")КримінальногокодексуУкраїни.

Не пропусти!
Останній шанс України на Євро-2020! Хто виведе команду Шевченка до плей-оф
Збірна України бореться за вихід до плей-офф Євро

Члениекіпажузмоглиповернутисянасейнерірозмістилисявготелі-наследующейтижнявониповинні з'явитися в СБУ в якості свідків у справі капітана.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти