Порошенко привітав київське "Динамо" з перемогою над португальським "Порту"

25 листопада 2015, 01:58
У вівторок увечері київське "Динамо" обіграло в гостях з рахунком 2:0 португальський "Порту"

Петро Порошенко, AFP

Президент України Петро Порошенко привітав київське "Динамо" з перемогою над португальським "Порту" в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

"Браво! Вітаю Динамо (Київ) з перемогою. Слава Україні!", – Написав він у своїй сторінці в Фейсбук у вівторок увечері після завершення футбольного матчу.

Як повідомлялося, у вівторок увечері київське "Динамо" обіграло в гостях з рахунком 2:0 португальський "Порту" в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

На 36-й хвилині рахунок з пенальті відкрив Андрій Ярмоленко. А в середині другого тайму парагвайський півзахисник гостей Дерліс Гонсалес зміцнив перевагу української команди завдяки невдалій грі воротаря господарів Ікера Касільяса.

Після п'яти турів "Челсі" і "Порту" лідирують у групі з 10 очками, "Динамо" набрало 8 очок, а "Маккабі" – жодного. В останньому турі "Динамо" прийматиме в Києві "Маккабі", а "Челсі" вдома зіграє з "Порту". Український клуб зберігає хороші шанси пробитися в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.