Відкритий лист трудового колективу Спеціалізованого підприємства "Голографія" щодо тиску на ЗМІ та національних виробників з боку заступника генерального прокурора України Віктора Кудрявцева

Пану Януковичу В.Ф.
Президенту України

Пану Медведьку О.І.
Генеральному прокурору України

Реклама

Вельмишановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу!

Трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія" звертається до вас у зв’язку з обурливими діями заступника Генерального прокурора України пана Кудрявцева В.В. Зокрема в липні 2010 р. трудовий колектив звернувся через ЗМІ з відкритим листом від 20 липня 2010 р. №575/1 до пана Кудрявцева В. В. та генерал-майора податкової міліції Дієсперова В.В. щодо можливого лобіювання ними бізнес-інтересів ТОВ "Київголографія". Унаслідок незрозумілої активності пана Кудрявцева та пана Дієсперова склалася ситуація дуже схожа на лобіювання інтересів цієї фірми.

Перший відкритий лист був вручений в приймальні Генеральної прокуратури 22 липня 2010 р, та зареєстрований під №152690-10. В зверненні на адресу пана Кудрявцева трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія" просив роз’яснити цю ситуацію і ставив низку запитань, які можливо були неприємними для заступника Генерального прокурора України, але досить доречними. Викликає подив та глибоке здивування, що пан Кудрявцев не відповів трудовому колективу Спеціалізованого підприємства "Голографія" про його можливі зв’язки з представниками ТОВ "Київголографія" – Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров) та Світланою Гончарук.

Реклама

Замість вичерпних офіційних відповідей, на адресу засновників й керівництва СП "Голографія" з різних джерел надходять погрози та вимоги терміново відкликати публічний відкритий лист. У випадку відмови нас залякують порушенням кримінальних справ та репресіями як проти директорів й окремих співробітників, так і проти підприємства в цілому.

Також величезний подив у трудового колективу Спеціалізованого підприємства "Голографія" викликає те, що, як нам стало відомо, Віктор Кудрявцев подав позов в Подільський районний суд м. Києва до газети "Комсомольская правда в Украине", яка опублікувала перший відкритий лист.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Нещодавно ЗМІ опублікували Ваші висловлювання, в яких Ви закликали журналістів та редакторів періодичних видань України оприлюднювати імена та прізвища чиновників, які пригнічують свободу слова в Україні. Хіба ж реакція на відкритий лист СП "Голографія" у вигляді судового позову до редакції видання "Комсомольская правда в Украине" не є прикладом тиску на ЗМІ з боку чиновника високого рангу? Чому в такому разі Віктор Кудрявцев не подав позов на трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія", та взагалі не відреагував на наше офіційне звернення до нього?

Реклама

Пане Президенте України, трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія", наукові й технологічні розробки якого визнано в усьому світі, та співзасновником якого виступає Національна академія наук України, просить Вас не залишати поза увагою дії пана Кудрявцева й посприяти тому, щоб він відповів на запитання трудового колективу Спеціалізованого підприємства "Голографія".

Також просимо Вас, шановний пане Генеральний прокурор України, взяти під особистий контроль наше звернення у вигляді відкритого листа та сприяти тому, щоб Віктор Кудрявцев надав вичерпні та правдиві відповіді на запитання, які були оприлюднені в першому відкритому листі:

  1. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію відносного того, що протягом останніх років він особисто зустрічається в приміщенні Генеральної прокуратури України з директором ТОВ "Київголографія" Світланою Гончарук, а також з одним з учасників цієї фірми та начебто своїм особистим другом Євгеном Долгопятом (він же Фельдшеров), який скрізь, навіть в розмовах з конкурентами, не приховує, що знаходиться у близьких відносинах з Кудрявцевим?
  2. Чи можна дізнатися прізвище особи, яка виписувала пропуск до Генпрокуратури Світлані Гончарук та Євгену Долгопяту? За якою саме кримінальною справою вони давали свідчення і як часто відвідували Генпрокуратуру?
  3. Як може пояснити пан Кудрявцев наявну у нас інформацію про те, що він можливо чинить тиск на державних службовців з метою передачі фірмі "Київголографія" державних замовлень на виготовлення голографічних захисних елементів? І це в той час, коли вказана фірма можливо не має реальних виробничих потужностей і навіть не спроможна продемонструвати документи про те, звідки у неї з’явилось так зване устаткування, яке "Київголографія" декларує під виглядом начебто існуючих виробничих ліній.
  4. Чи можна оприлюднити інформацію про те, яку кількість телефонних дзвінків було здійснено з мобільних та службових номерів Кудрявцева на телефони Є. Долгопята та С. Гончарук?
  5. З яких питань пан Кудрявцев можливо телефонував міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку та його заступнику Ігорю Якубовичу? У рамках розслідування яких кримінальних справ він їм телефонував? Чому ці дзвінки збігаються у часі з активними діями чиновників по можливому лобіюванню ними бізнес-інтересів ТОВ "Київголографія"?

Трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія" звертається до Вас, шановні Вікторе Федоровичу та Олександре Івановичу, з проханням провести публічне розслідування діяльності пана Кудрявцева, яка, на нашу думку, може знищити національних виробників високотехнологічної продукції. Адже якщо людина займає високу посаду заступника Генерального прокурора, то хіба вона не повинна дотримуватися принципів законності та хіба має право ігнорувати принципи чесної конкуренції у вітчизняному бізнесі?

Також просимо не залишити без уваги спроби пана Кудрявцева чинити тиск на редакцію видання "Комсомольская правда в Украине".

Ще раз наголошуємо, що трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія" готовий провести публічні теледебати з панами Кудрявцевим та Дієсперовим стосовно питань, викладених в наших відкритих листах.

З щирою повагою,

трудовий колектив Спеціалізованого підприємства "Голографія"

Реклама
Самые важные и интересные новости всегда под рукой
“Сегодня” в Telegram Подпишись на RSS-канал

Рекомендации

власть
Реклама
В тренде: власть
Все новости
Последние новости
Показать еще
Прямая трансляция
Опрос
Власть
Визит Зеленского к Байдену в Вашингтон
Подробнее
Комаровский в теме
Какой тест на СOVID-19 самый надежный
Мнение Комаровского
Читать статью
АКТУАЛОЧКА
Собираешься на пикник?
Где лучше покупать продукты
Хочу знать
Кейт Уинслет для LA Times
Гороскоп
Твой гороскоп на сегодня
Читать гороскоп
Спецпроект
Календарь лайфхаков на лето
Август
Лайфхаки по календарю
Для родителей
Аптечка малыша в отпуск и дома
Собрать
Благоприятные и опасные дни в августе
Лунный календарь на август
Что нужно делать

Нажимая на кнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с правилами использования файлов cookie.

Принять