Срочно в Секретариат! Темник для Виктора Ющенко

Остался один день до пресс-конференции президента Украины. В интернете завершается акция "Спроси президента", участником которой мог стать каждый, задав свой вопрос Виктору Андреевичу. Некоторые из заданных Гаранту нашей Конституции вопросов комичны, многие – провокативны, однако, при наличия желания и с малой долей чувства юмора на них без труда можно ответить, заработав дополнительные баллы в глазах избирателей. Вот наш темник для Виктора Ющенко. Рекомендуем воспользоваться.

ВНИМАНИЕ! ПРИВЕДЕННЫЙ НИЖЕ ТЕКСТ ЯВЛЯЕТСЯ ШУТКОЙ. В ВОПРОСАХ СОХРАНЕНА ОРФОГРАФИЯ ИХ АВТОРОВ НА САЙТЕ http://president.pravda.com.ua/

На кой черт проводятся акции "Спитай президента", если фактического толку от них – ноль? Любите дешево пиариться?

Реклама

Иван Сусанин, 25.12.2007, 17:27

Ну почему же дешево. Аренда здания. Аренда эфира. Баннеры. Охрана объекта, где проводится конференция. Работа аналитиков, отбирающих ваши вопросы. Спичрайтеры. Не так уж дешево, я вам скажу.

Реклама

Как можно купить себе квартиру при нашей зарплате?

Дмитрий, 24.12.2007, 22:16

Уважаемый Дмитрик, при нашей зарплате – никак. Я вот как стал работать президентом, так ни одной квартиры новой себе не купил. Все живу на госдаче, знаете ли.

Реклама

Скільки Ви раз займаєтесь з дружиною сексом на рік?

umka-portal.net, 24.12.2007, 21:35

Як вам не соромно задавати президенту такі питання! Якби ви Були справжнім патріотом України, ви б спитали – скільки разів НА ДЕНЬ я займаюсь сексом!

Какой размер груди нужно иметь,чтобы стать вашей секретаршей?

Безобразная Эльза, 24.12.2007, 18:02

В демократическом государстве, милая Эльза, кадры подбирают на государственный должности по многим параметрам и профессиональным критериям, а не исходя лишь из размеров груди. Еще важен объем бедер, талии, цвет волос, рост, стройность ног.

Виктор Андреевич, а зачем в Украине пост Президента?

Витек, 24.12.2007, 13:41

Пост помогает очистить организм от скверны, духовно усовершенствоваться. Очень рекомендую.

Пане Президенте, Коли гігантські бойові бджоли нарешті почнуть охороняти Державні кордони України?

Ведмед, 24.12.2007, 15:59

Ви знаєте, дуже серйозне питання. Цілий секретний інститут на чолі з колишнім мером Києва Олександром Омельченком (теж пасічником) над ним працює. Ви думаєте, чому я звільнив Грищенко? Тому що він мене якось спитав "Віктор Андрійович, а що це за фігня, якою Омельченко займається?". Я тоді зрозумів – ні фіга Гриценко у військовій стратегії не розуміє. А от Єхануров – розуміє. Він бурят. Вони бджіл шанують.

Шановний Вікторе Андрійовичу, чи буде українська армія комплектуватися сучасними людиноподібними роботами після відміни призову, який ваш кабінет планує вже наступного року?

Сергей Ковалёв, 24.12.2007, 14:56

Вже комплектуються. Перший – Юрій Луценко. Термінатор. Як тільки доведемо до ладу зразок і він глючить перестане – запустимо у серію!

Віктор Андрійович, чому в мене немає бажання Вас про щось питати?

Putnik., 24.12.2007, 12:45

Вельмишановний пане Путнік! Відсутність у вас запитань свідчить про повне розуміння вами моєї діяльності, діяльності демократичної коаліції, нашого уряду. Ви – один з тих патріотів, які розуміють – країна рухається у потрібному напрямку. Ви вже переконалися у тому, що влада стала прозорою, а її кроки – зрозумілими. У цьому мене переконує відсутність у вас запитань, що свідчить про повне усвідомлення вами ситуації в країні. Дякую вам за підтримку!

Хочу поблагодарить Вас за Ваш нелегкий труд. У меня все хорошо. Зарплата высокая, живу в тепле, одет-обут. И все благодаря Вам. Потому что вовремя выехал за пределы государства Украина. Низкий Вам поклон.

Юрий Юрьевич, 24.12.2007, 16:13

Мені приємно, що деякі співвітчизники на кшталт вас, Юріє Юрійовичу, мають прекрасне почуття гумору. Гумор – це та річ, яка у найважчий для кожної особистості час допомагає перевести подих, по-іншому подивитись на деяк речі, поглянути на ситуацію життєву під новим кутом… Дякую за запитання.

Віктор Андрійович! Бачить Бог, нам дуже важко... Суто конкретно, якщо можна:"Скільки ЩЕ???" Дякую.

Юрій, 24.12.2007, 15:40

Юрій, от і я у вас питаю: "Скільки ще?". Скільки ще провокатори від Партії Регіонів будуть заважати нам працювати? Кільки ще розбещене кучмізмом чиновництво опиратиметься волі народу? Скільки ще половина країни вважатимуть героїв ОУН-УПА бандитами? Скільки ще разів Лужков зніматиме свою кєпку, щоб бути схожим на Віктора Федоровича Януковича?

Пане президент. Як ви ставитесь до того, щоб усім членам уряду видавали шаманський бубон?

Pablo, 24.12.2007, 16:05

Справа у тому, що в 2005 році я давав доручення Юлії Володимирівні придбати для членів уряду бандури та кобзи – аби глибше інтегруватись у вітчизняну культуру та історію. Але через корупційні схеми та брудні оборудки тодішнього голови держсекретаріату пана Зінченка тендер на закупівлю пройшов із порушенням чинного законодавства – таким чином, гарну ідею реалізувати не вдалось.

Пане Президенте, чи не час обмежити в'їзд до України для арабів, нєгрів, китайців, та ін.? Вже маємо приклад Франції ... краще вчитися на чужих помилках, чи не так?

Олесь, 24.12.2007, 16:28

Любий Олесе! Ми маємо бути толерантними! Зате уявіть собі, скільки серед цих нєгров класних футболістів і баскетболістів! То ж може бути окраса майбутньої збірної Уркаїни!

Як ви ставитеся до легалізації наркотиків та проституції?

Vasul, 24.12.2007, 15:30

Дуже складне запитання. Я би переадресував його попередній владі. Саме так – у них було стільки часу, а вони не спромоглися зробити елементарні речі!

Пане президенте! А на якому ви рівні у "WarCraft"?

троль, 24.12.2007, 17:45

Я граю у СтарКрафт. По-перше, там графіка прикольніша. По-друге, це стара добра гра, вищий сорт, я вважаю космічні війни цікавішими за чвари якихось магів та нєжитів.

Коли повернуть статтю за гомосексуалізм? Сучасному суспільству вона ой як потрібна!

Сава Норільцев, 24.12.2007, 13:34

Вкотре повторюся: ми маємо бути толерантними, Саво. Деякі українці можуть бути не такими, як інші. Але Схід і Захід разом. Натурали та Геї теж разом.

Що ми вам зробили?

Ольгерт, 24.12.2007, 22:48

Порівняйте мої фото зразка 2003 та зими 2007 років.

Виктор, когда в украине введут смертную казнь для быдла за общение на суржике? Благодарю за развернутый ответ.

Федор, 24.12.2007, 15:59

Україна стала на шлях розбудови демократичної держави, цивілізованого суспільства. Бидло теж має право на життя. Я ж теж не все життя послуговувся літературною українською мовою, та й ви мабуть, грішили… Кожне бидло має мати шанс стати не бидлом.

Можна до вас піти працювати в Секретаріат і отримувати зарплату 20 тисяч грн в місяць?

Максим, 24.12.2007, 17:27

Чорт його знає. Мабуть, що можна. Однак, знаєте, я якось у Балоги питаю – Вікторе, а ти зарплату вже отримав? А він на мене так здивованно дивиться і каже: "як, мені тут ще й зарплату платитимуть?"

Эй чувак, стой слыш... Деньги есть? А мабила? Че нету, а если найду? Слыш, найду если? Че – че, ниче! Давай сюда... А по теме, то, Господин Президент, откуда столько гопников в нашей стране?

Zikkaeld aka Zikk~, 24.12.2007, 21:47

Це запитання варто переадресувати колишньому двічі єкс-прем’єр-міністру. Він знається краще на проблемах гопніків.

а толку спрашивать, если вы уже несколько лет на неприятные вам вопросы не отвечаете?

махнатъ, 24.12.2007, 18:16

От і я кажу – нащо ставити неприємні запитання? Дякую за розуміння!

Виктор Андреевич а могу ли я, как простой гражданин Украины регулярно проходить обследование и лечение в клиниках Швейцарии за государственный счет как вы и ваша семья? Тогда и собственную медицину развивать не прийдется.

Александр, 24.12.2007, 20:25

Можете, конечно. У нас демократическое государство, покупайте билеты и шуруйте. Зачем спрашивать? У нас границы открытые вроде сейчас. А вот когда в ЕС и НАТО вступим, тогда вообще… подобных вопросов возникать и не будет!

Когда вы последний раз ездили в метро?

Рататуй, 24.12.2007, 19:46

На превеликий мій жаль, коли я переїздив до Києва, у мене вже була посада і службовий автомобіль, тому жодного разу скористуватись метро мені не вдалося…

Вам вночі добре спиться?

Виктор, 24.12.2007, 22:24

Інколи мене, звичайно, турбують нічні жахи – сниться, буває, що пасіка горить… Тоді мене будить моя чарівна кохана дружина, трусить за плече, витягає з того жахіття… Тьху.

Уважаемый пан президент!

Когда в моем доме починят лифт? Уже более 15 лет не работает лифт, мой отец инвалид первой группы не может выйти на улицу. Уже писали письма во все инстанции и вам Виктор Андреевич и Януковичу и местным властям. Лифт до сих пор не работает! Адрес: Луганск, пос. Юбилейный, ул. Котовского, 7

Виктор, 24.12.2007, 16:47

Вот видите! 15 лет представители вашего региона прямо или опоследованно находились при власти, а лифт починить на родном Донбассе так и не удосужились! А вы хотите от нас улучшения жизни за год! Потерпите – приедем, починим вам лифт.

Пане Президент, а що ви мені подаруєте на новий рік?

Петро, 24.12.2007, 22:37

Брате, почекай) Заглянеш під ялинку – побачиш. Взагалі, Петро Андрійовичу, я думав, що ви вже виросли з того віку, коли солідні дядьки лазять по нету)

Як ви ставитеся до сексу без обізатєльств?

Вита, 25.12.2007, 18:11

Залиште свій тєлєфончік…

куда устроиться на работу, чтобы заработать на порш каен?

конрад, 24.12.2007, 16:08

Об этом спросите у моего сына, Андрея. Он работает консультантом в одной фирме, накопил вот на БМВ.

Пане Президенте, коли зменьшаться розміри хабарів?

Олександр, 24.12.2007, 15:24

Нажаль, ціни мають властивість зростати, а після зниження відповідних чинників, що впливають на їхнє формування, не зменшуватись. Це закон економіки. Одна я глибоко переконаний, що уряд Юлії Тимошенко спроможеться підвищити зарплати, стипендії та пенсії, тож ви зможете сплачувати і підвищені хабарі.

Пане Президенте? Як пропатчити KDE2 під FreeBSD?

Нестор, 24.12.2007, 13:56

Несторе, не повіриш, сам парюся вже з місяць.

Шановний Вікторе Андрійовичу! Чому останнім часом так рідко попадаються виграшні кришки з – під пива Оболонь? Дякую за увагу.

Олександр, 24.12.2007, 17:37

Дивно… Я от нещодавно виграв мотоцикла.

Господин Президент, во время инаугурации Вам была вручена гетьманская булава. Какой хит-поинт у этого оружия?

1stein, 24.12.2007, 17:40

Дробящий урон: 65-70. Она с заточкой +12.

Червона чи синя таблетка?

Ростислав, 24.12.2007, 15:36

Помаранчева краще вставляє.

Пане президенте? Це Ваш мотороллер, чи Ви тільки розмістили об'яву?

Нестор, 24.12.2007, 20:35

А які до мене пред’яви?!

Пане Вікторе! Як там бджоли?

Slava, 24.12.2007, 19:26

Гудуть!

Чи вважаєте Ви що у президента будуть привілеї на суді перед Богом?

ARB, 25.12.2007, 18:35

Я думаю, Арсеній Петрович зможе домовитись і з Богом.

Ув. Президент, сколько ещё раз будет Ю. Тимошенко премьер-министром???

Натали, 24.12.2007, 20:51

Помните, у Высоцкого: "много-много-много-много раз…"

Как Вы считаете, Леонид Черновецкий жжот?

Григорий Нецман, 24.12.2007, 16:07

Ніпадєццкі.

уважаемый Президент Украины! меня давно инетесует вопрос: как пропатчить Черновецкого?

anglus, 24.12.2007, 22:05

Складне запитання, бо сам Чернівецький працює на FreeBSD.